Author Topic: Avast Cleanup  (Read 3367 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast Cleanup
« on: November 15, 2015, 08:37:24 AM »
Měl bych spíše návrh než problém. Bylo by možné nějakým způsobem umožnit dát určité programy do výjimek aby mi je Cleanup stále a dokola nenutil vypnout pro urychlení startu počítače? Osobně bych tuto funkci velmi ocenil, protože stálé odznačení těchto programů po testu je docela obtěžující. Navíc je problém při provedení celkového testu kdy ani možnost odznačení není a dojde k vypnutí těchto programů automaticky. Navíc se mi zdá, že program za ne zrovna málo peněz moc funkcí nenabízí. To už některé free programy zvládají daleko více. Používám Avast Premier s kterým jsem jinak velmi spokojený včetně správce hesel který jsem si též zakoupil. Jediné co mně trochu štve je ten Cleanup. Ten se zatím moc nepovedl.Děkuji
« Last Edit: November 15, 2015, 08:40:15 AM by Heimdall »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Cleanup
« Reply #1 on: November 16, 2015, 12:56:03 PM »
Cleanup je docela novej a ešte vo vývoji,...

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Cleanup
« Reply #2 on: November 18, 2015, 02:44:27 PM »
Když je placenej, tak tohle uživatele celkem nezajímá.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Cleanup
« Reply #3 on: November 18, 2015, 06:15:58 PM »
Tak ho měli dát zadarmo na testování a pak zpoplatnit, když to neumí odladit. :-) Proč nejde třeba vyzkoušet co umí? Rovnou hned koupit. To teda ne. :-)

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Cleanup
« Reply #4 on: November 23, 2015, 01:04:24 PM »
Avast Cleanup jsem si koupil, ale mám s ním problémy. Dokáže někdo poradit?

Po optimalizaci Cleanupem není možné plnohodnotně používat Skype. Pokud probíhá konverzace ve Skype a současně s tím přepnu program na popředí (např. hra nebo video, atp.) do full-screen režimu, spojení přes Skype se rozpadne.

Před optimalizací Cleanupem to bez potíží fungovalo a to i s těmi konkrétními programy, se kterými se to snažím použít teď.

Nevíte v čem by mohl být zakopaný pes?

Offline Martin Kudlicka

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 62
Re: Avast Cleanup
« Reply #5 on: November 24, 2015, 07:33:30 AM »
Zdravím,

nepřijde mi, že by za problém se Skype mohl Cleanup, ale nic není předem vyloučeno. Je možné, že došlo ke změně registrovné hodnoty nebo vypnutí služby, která by Skype komunikaci ovlivňovala. Jakou používáte verzi Windows?
Můžete se alespoň zkusit vrátit do předchozího stavu pomocí System Restore (Obnovení systému). Cleanup zde vytváří při každém běhu bod obnovení.
Avast Support Tool - https://www.avast.com/en-eu/faq.php?article=AVKB33#artTitle
Avast support - https://support.avast.com - submit a support ticket

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Cleanup
« Reply #6 on: December 21, 2015, 01:58:00 PM »
Taky jsem koupil tento software. Po spuštění a "optimalizaci registrů" spolehlivě zruší ve verzi 1511 win10 nastavení úložistě (nabídka Start->Nastavení->Systém->Úložiště, po optimalizaci již nelze vybrat disk,ověřeno 3x, naposledy na jiném počítači). Naštěstí pomůže obnovení systému, nicméně za ty peníze docela fail.  :o