Author Topic: Avast blokuje zpravy a nejdou precist  (Read 3817 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« on: November 17, 2015, 09:21:58 PM »
Mam Avast Mobile security, na Samsung S 7562 a Avast mi blokuje prichozi zpravy. Nevim jakym filtrem a ani kam mizi zpravy ktere sam smaze. Obcas se mi objevi zprava ze zda prijmout zpravu ale jak jsem zjistil vetsinu SMS mi nikdy neukaze. Bohuzel jsem to zjistil asi po dvou mesicich. Jen vidim z kterych cisel mi mela prijit zprava ale co v ni bylo jsem uz nenasel. Poradte co s tim mam delat abych si zpravy mohl precista abych k tomu uz nedochazelo. Dekuji.

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #1 on: November 17, 2015, 09:36:42 PM »
Dobry den,

jak jste prisel na to, ze to dela Avast? Pokud to opravdu dela, budete mit v logu Filtru SMS a volani zablokovane zpravy ulozene.

Filip

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #2 on: November 17, 2015, 10:04:11 PM »
Mam tam zpravy ktere avast napise zkontrolovano ale zprava nikde neni. Pak tam mam zkontrolovano - nabidnut zablokovani. Tuto zpravu mam ulozenou v telefonu. Muzete mi tedy vysvetlit kde ta zkontrolovana, nezobrazena a neulozena zprava je?

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #3 on: November 17, 2015, 10:15:44 PM »
Pravdepodobne budu potrebovat screenshot, abych presne vedel, o cem mluvite.

Filip

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #4 on: November 17, 2015, 10:32:06 PM »
Co mam fotit?
Jak to mam vyfotit?
Kam to mam poslat?
 
Rozkliknu si zaznam aktivity v Avastu a mam tam napsano SMS ostetovana, 16:58 16.11 a tel cislo z ktere SMS prisla. Zpravu jsem nikde nenasel. Hodinu predtim jsem s uzivatelem psal a SMS odesla i prisla.


Dalsi udalost v zaznamu aktivity je:
   SMS ostestovana 17:25 16:11 tel cislo,
souvisejici udalost:
    Nabidnuto zablokovani zpravy 17:25, 16.11 tel cislo. Tato zprava je normalne uozena.


A takovych udalosti mam vic. Treba PPL mi posila porad SMS kdy mi privezou balicky a nikdy mi nedochazi ale otestovany jsou.
Je nejaka karantena kde byy se dalo zjistit co vsechno bylo smazano?

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #5 on: November 18, 2015, 12:02:38 AM »
Zkuste si vypnout Message Shield (Stit zprav?) a navrh na blokovani neznamych cisel (presny nazev z hlavy neznam) v Nastaveni.

Filip

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #6 on: November 18, 2015, 10:34:39 AM »
Štít na zprávy vypnu ale nenašel jsem blokování neznámých čísel. Pokud to není blokování zpráv z neznámých čísel ale toto opatření mi nepomůže když mi blokuje zprávy i z čísel které mam uložené v kontaktech telefonu.
  Dále mam dotaz zda se dají najít ty vyblokované zprávy.


Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #7 on: November 18, 2015, 12:49:46 PM »
Prave to mam otevrene a melo by stacit vypnout "Stit zprav" a vypnout vsechny skupiny ve "Filtru SMS a volani". Pokud zpravy nemate v zaznamu "Filtru SMS a volani" (ikona stranky napravo nahore ve zminemem filtru), jsou pravdepodobne ztracene.

Filip

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #8 on: November 18, 2015, 01:13:19 PM »
Ve Filtru SMS a volání mam napsáno Žádné skupiny filtru. Ani v globáním fitru nic nemam.
Jediné kde jsem se dověděl že SMS nechodí je Záznam aktivity a z toho nic otevřít nejde.

Tím pádem jsem asi o vše přišel. K čemu je tady takový antivirák? Kde jsem udělal chybu? Špatně nastavené?

Offline Filip Havlicek

  • Avast team
  • Massive Poster
  • *
  • Posts: 2647
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #9 on: November 18, 2015, 01:29:17 PM »
Pravdepodobne nekompatibilita nekterych features s vasim telefonem. Pokud nepomuze ani vypnuti Stitu zprav, bylo by nejlepsi asi prejit na novou beta verzi AMS.

Filip

REDACTED

  • Guest
Re: Avast blokuje zpravy a nejdou precist
« Reply #10 on: November 18, 2015, 02:13:37 PM »
Děkuji za odpovědi.

Ať se vám daří.

M.