Author Topic: Mobilné aplikace k viacerom niečo a aj neco k PC apkam Avastu  (Read 1806 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Mobilné aplikace k viacerom niečo a aj neco k PC apkam Avastu
« on: November 19, 2015, 08:50:54 PM »
Anti-Theft, v prípade viacero mobilou (Samsung galaxy trend plus, samsung galaxy s4) je ochrana proti odinstalaci továrním obnovením len čiastočná, tzv. ak resetnete mobil (obnovíte do továrniho nastavení) tak že máte zapnutý mobil, vojdete do nastavení, dáte zariadenie, a obnovit od výrobcu, áno prežije, ale ak mám vypnutý, stlačím volume-uo, domovské tlačidlo a držím obe pričom stlačím tlačítko napájania vojdem do recovery manager android, a resetnutie cez neho zmaže i Avast AntiTheft, podobne i preflashnutie ROM,....

Avast Safe PassWords: v prípade již zminovaných mobilov v určitých prípadoch v polích kde sa zadáva e-mail, je cez klávesnicu ikona aplikace na automaticke vyplnenie, ak chcete zadat ale ine udaje do poli, tak dana ikona zakriva štvrtku klavesnice (pismen) a nektere nejdu napsat.

Avast Cleanup, na daných zariadeniach zmaže zapamätané SSID k wifi, nekdy saz spôsobí že se určitá ikona, nebo widget nenačita korektne a treba reštart aby ho načetl.

Avast Batery Saver, nekdy zblbne a když máte zaplí displej surfujete a len tak zrazu vypne wifi, a to aj napriek tomu že profil sa nemenil (profil doma nebo bežný)

Prosím fixnite to,... na PC je vše suprový (takmer) len výsledky testu sa mi otvoria samé po skončení testu a hry v režimu "Bordeless" sa zminimalizuji (v pripade LoL v strede fightu, nebo v StarCraftu, riadne nasere a mám sto chuti chytit notebook a použiť ako cihlu ktorou rozmlatim nekomu hlavu XD jo a ten Avast Passwords somarinka by nemusela žiadať hlavné heslo neustále, hlavne když k danému zariadeniu mám prístup len ja a mám to inak zabezpečené. Taktéž občas za sekne a nevypíta heslo, ale ikonka v browsery je šedá a je apka nefunkčná, nedoplnuje hesla ani nijak nehodnoti zabezpečenie.

PC: Notebook Asus N551JK-CN211H
Mobily: Samsung Galaxy Trend Plus a Samsung Galaxy S4