Author Topic: Problémy s programem Renoise  (Read 1862 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Problémy s programem Renoise
« on: December 11, 2015, 09:45:03 PM »
Dobrý den,
zdá se, že Avast v poslední době brání v běhu programu Renoise. ( viz www.renoise.com ) Na jeho webových stránkách lze stáhnout na odzkoušení jeho bezplatnou demoverzi, která, předpokládám, bude mít pravděpodobně stejný problém.

Se zapnutám štítem program nelze najednou spustit ( používám ho už léta, poslední verzi měsíce ). Po vypnutí štítů už spustit lze, ovšem objeví se několik kritických chyb odkazujících na chybějící soubory.
Více informací o tomto problému naleznete na fóru tohoto programu například v tomto tématu: http://forum.renoise.com/index.php/topic/46476-windows-renoise-wont-start-with-avast-antivirus-enabled/ nebo například v tomto mém tématu: http://forum.renoise.com/index.php/topic/46577-renoise-wont-start-on-w81/

S pozdravem
Pavel Dohnal

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2297
Re: Problémy s programem Renoise
« Reply #1 on: December 14, 2015, 03:07:09 PM »
Dobry den,
je tam nejaka hlaska od Avastu?

Diky,
Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Problémy s programem Renoise
« Reply #2 on: December 20, 2015, 12:51:12 AM »
Dobrý den,
žádná hláška se nikde neukazuje. Souvislost s Avastem je ovšem zřejmá. Když jsem přeinstaloval program pod vypnutými štíty, běžel opět bez problémů. Se zapnutím štítů se vrátily problémy posané výše. Reinstalace programu se zapnutými štíty má nulový efekt.
Za celou dobu se Avast ani jednou neozve. Ve statistikách nevidím nic, co by napovídalo odchycené hrozbě, "Stav komponent" hlásí 0 virů za poslední měsíc. Do truhly nic nepřibylo (a v souvislosti s Renoise tam ani nic není, pouze jeden produkt demoscény, se kterými Avast bojoval tak nějak vždycky a vzhledem k povaze těchto souborů s tím jsem smířený...). Tichý režim zapnutý není.

Pavel Dohnal
« Last Edit: December 20, 2015, 12:54:27 AM by dohnpa »