Author Topic: Nejde zapnout Firewall  (Read 4674 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nejde zapnout Firewall
« on: December 22, 2015, 12:34:38 PM »
po koupení licence mi nejde zapnut Firewall, píše mi počítač v ohrožení, neustále vyžaduje restart po kterém se nic nezmění. Verze zdarma na zkoušku mi fungovala bez problému. Nepomohlo oni odinstalování a opětovné nainstalování. Jsem běžný uživatel

Offline Eddy

  • Avast Evangelist
  • Maybe Bot
  • ***
  • Posts: 31079
  • Watching (over?) you
    • Malware removal, Biljart and other things.
Re: Nejde zapnout Firewall
« Reply #1 on: December 22, 2015, 12:38:13 PM »
Proveďte opravu programu avast

REDACTED

  • Guest
Re: Nejde zapnout Firewall
« Reply #2 on: December 31, 2015, 09:59:49 PM »
??? Kdo a jak tu opravu Avastu má provést ???
Já používám Avast na osobním počítači už delší dobu, ale od asi 28.12.2016 mi také nejde zapnout Firewall - nejspíš po poslední aktualizaci programu.
Dík předem za pomoc.
Tonda

REDACTED

  • Guest
Re: Nejde zapnout Firewall
« Reply #3 on: December 31, 2015, 10:56:23 PM »
Ano po posledni aktualizaci se mi to take stalo, Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Programy a funkce (odinstalovat, nebo zmenit programy), najdete avast kliknete a vyberte moznost opravit ....

REDACTED

  • Guest
Re: Nejde zapnout Firewall
« Reply #4 on: January 06, 2016, 05:58:01 PM »
Dík,
sice mi chvilku trvalo, než jsem Ovládací panely ve Windows 10 našel a pak, než mě napadlo nastavit malé ikony... Ale potom už to bylo podle návodu snadné. Teď program hlásí vše O.K.

REDACTED

  • Guest
Re: Nejde zapnout Firewall
« Reply #5 on: January 08, 2016, 05:24:09 PM »
Bohužel ani po opravě mi nejde zapnout firewall, na konci procesu opravy se objeví hláška: Failed to load language dll language path: 1033\UILangRes.dll
Mohl by mi někdo poradit, co s tím?
děkuji Leona

REDACTED

  • Guest
Re: Nejde zapnout Firewall
« Reply #6 on: January 27, 2016, 08:43:19 PM »
Dobrý den,
našel jsem způsob, který mi pomohl s tímto problémem. Vzal jsem to z jiného tématu tady na foru. Instrukce jsou následující:

1. Download Avast Pro Antivirus: http://files.avast.com/iavs9x/avast_pro_antivirus_setup.exe (Stáhněte si tu verzi Avastu, kterou zrovna užíváte - u mne to bylo Internet security, tudíž jsem stáhl program Avast Internet Security jako zkušební verzi)
2. Follow instructions: http://www.avast.com/uninstall-utility (Run this tool for all prior installed Avast versions..!!) - Ano, prostě zkopírujte danou stránku do vyhledávače.
3. Reinstall Avast with the downloaded installer from point 1.
4. Reboot.

Na mém počítači to zafungovalo, vše pak bylo funkční. Snad to pomohlo :)