Author Topic: Nova verze Avastu a Comodo FW = nekompatibilita  (Read 2193 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline radek178

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 39
Nova verze Avastu a Comodo FW = nekompatibilita
« on: December 18, 2015, 04:27:48 PM »
Ahoj,

po upgrade Avastu na posledni verzi jsem si vsiml ze pri spusteni celkoveho testu se ihned jako prvni polozka objevi pri kontrole kompatibility problem s Comodo Firewallem. Jak se to da resit? Mam nainstalovany jen Comodo firewall a nehodlam ho kvuli hlasce Avastu ci kvuli skutecne nekompatibilite odinstalovavat, to se radsi zbavim Avastu, i kdyz ho mam asi na 8 PC, tak ty novy verze mne delaj ijen problemy, ted s Comodem a pred nedavnem s tim, kdyz jsem zapl rezim uzamceni. Pri hibernaci mel PC problem se probudit do spravneho stavu, v jakym byl pred hibernaci. Pri vypinani to problem nedelalo, ale ja hibernaci potrebuji.

Mohl by mne nekdo poradit, jestli se jedna o chybu Avastu, kdy si "nevsiml", ze na PC neni nainstalovany Comodo Internet Security, jak hlasi Avast, ale pouze comodo firewall anebo se jedna o skutecnou nekompatibilitu po te, co Avast udelal novou verzi programu?

Zatim jsem o tomto problemu nikde zminku nenasel.

Diky za odpoved.
Odkaz na screen
http://www.imagehosting.cz/?v=avastgng.png
« Last Edit: December 21, 2015, 11:35:05 PM by radek178 »

REDACTED

  • Guest
Re: Nova verze Avastu a Comodo FW = nekompatibilita
« Reply #1 on: December 19, 2015, 08:39:54 PM »
Tak to by mě taky zajímalo. Na jednom PC to mám taky. Takže radši nebudu aktualizovat, dokud se z Avastu nevyjádří.

REDACTED

  • Guest
Re: Nova verze Avastu a Comodo FW = nekompatibilita
« Reply #2 on: December 19, 2015, 09:53:27 PM »
Ono se to týká více prohlížečů - používám Firefox 28 kvůli vzhledu, protože ten novější mě naprosto nevyhovuje. Mám placenej Avast a spoléhal jsem více na něj než na zabezpečení FF. A najednou je ikonka Online Security z prohlížeče pryč...

To je tohle za deb...í dobu, kdy se uživatelům stahují aktualizace, které bez upozornění někde něco zakážou ???

Offline radek178

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 39
Re: Nova verze Avastu a Comodo FW = nekompatibilita
« Reply #3 on: December 21, 2015, 11:35:41 PM »
No vypada to, ze se k tomu nikdo asi vyjadrit ani nechce.