Author Topic: služba Avast hesla  (Read 2783 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline katrops

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 41
služba Avast hesla
« on: January 23, 2016, 09:47:43 AM »
Nastavil jsem si službu Avast hesla, ale jsem z toho trochu rozčarovaný.
Nyní když dám přihlásit , tak se  jméno a heslo vyplní automaticky. Je to skvělé, ale má to i mínusy.
Když si to tak zadám do emailové stránky, budu mít puštěný počítač a půjdu se vysprchovat. Manželka se bude chtít přihlásit do svého emailu, ale naskočí tam automaticky mé jméno a heslo. Jen tak ze zvědavosti to otevře a může číst mé emaily. To by se mi moc nelíbilo :). Jak se to dá ošetřit ? Nechci tady řešit, že by to dělat neměla, ale úplně se jí to nabízí.

REDACTED

  • Guest
Re: služba Avast hesla
« Reply #1 on: January 23, 2016, 10:19:44 AM »
Napada mi jednoduche reseni, vytvorit v PC vlastni profil a nastavit v PC pri necinnosti vyzadovat prihlasovaci heslo...

Offline katrops

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 41
Re: služba Avast hesla
« Reply #2 on: January 23, 2016, 02:01:04 PM »
Je pravda, že mám jen jeden uživatelský účet pro celou rodinu. Tím by se to dalo ošetřit. Ale už vidím jak by mě za nějaký čas otravovalo to neustále přihlašování, pokud si člověk od PC odskočí.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: služba Avast hesla
« Reply #3 on: January 25, 2016, 02:51:23 PM »
Dobry den,
no asi se da tezko poznat ze se za klavesnici vystridali lide, pokud se neodhlasi a neprihlasi se pod jinym uctem ;-). Bud udelat kazdemu clenovi svuj ucet v systemu nebo si neukladat heslo do "Avast hesla".

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: služba Avast hesla
« Reply #4 on: January 31, 2016, 01:41:25 AM »
A ja by som chcel vedeť, keď si nebudem pamätať tie heslá a budem sa chcieť prihlásiť z iného počítača na ktorom nie je nainštalovaný avast, tak čo? Keď na stránke avastu sa píše, "vytvoríme Vám jedinečné heslo pre všetky vaše stánky"... To sa jako upravia aj tie heslá čo už mám, alebo nove..či?

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: služba Avast hesla
« Reply #5 on: February 01, 2016, 01:42:47 PM »
Dobry den,
tak to záleží jak si to nastavíte.

Miloš