Author Topic: Problém se Safezone  (Read 5553 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Problém se Safezone
« on: January 02, 2016, 09:56:07 PM »
Od nové verze Avast 2016 mám problém se Safezone (SZ).  >:(

Při spuštění SZ, přihlášení se na stránku a zakoupení nějaké věci (e-shop, jízdenka na vlak, ...) se po vyplnění čísla karty SZ přepne do Platebního režimu (PR) a celá transakce se zruší s tím, že vypršela platnost stránky. Vždy to dělá při nákupu a automatickém přepnutí do PR.
Pokud ale nakupuji jen v PR od začátku problém není. Navíc spouštění PR je velmi zdlouhavé a občas i spadne.

Celý problém je podle mě chybou v prohlížeci SZ a je potřeba aktualizace.

Má někdo také podobné zkušenosti??

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 352
    • Avast Secure Browser
Re: Problém se Safezone
« Reply #1 on: January 04, 2016, 04:28:10 PM »
Dobrý den,

omlouváme se za vzniklé potíže. S dalším updatem virových definic by mělo být vše v pořádku. Pay Mode by se neměl při placení automaticky přepnout.

Děkujeme

REDACTED

  • Guest
Re: Problém se Safezone
« Reply #2 on: April 04, 2016, 06:26:14 PM »
Já se SafeZone mám taky jeden problém... a to ten, že nevím, jak ho odinstalovat, protože ho prostě NECHCI!!! Je zbytečně nainstalovaný, nikdy ho nepoužiji, používám své prohlížeče na které jsem zvyklý a měnit rozhodně nehodlám. Asi by jste se měli uživatelů zeptat, zda ho chtějí nainstalovat a nebo nechtějí... A né jim ho vyloženě vnutit. Naštěstí už mě to tak nerozčiluje, když jsem smazal všechy ikony týkající se vašeho safezone browseru, ale stejně, zbytečně zabírá místo na disku... Měli by jste poslat do oběhu "uninstall", aby si lidé sami mohli zvolit zda některé vaše podružné aplikace chtějí nebo ne... Dík za odpověď a za vyřízení S pozdravem Honza A.

REDACTED

  • Guest
Re: Problém se Safezone
« Reply #3 on: April 04, 2016, 08:36:27 PM »
Vsak ho muzete take odinstalovat, co vam v tom brani?
Pridat odebrat programy, Avast,  zmenit a znovu zmenit, odskrtnete SZ, potvrďte a je to :)

REDACTED

  • Guest
Re: Problém se Safezone
« Reply #4 on: April 05, 2016, 11:53:16 AM »
Nebo jinak.Kdo, vám vůbec dovolil, to nechat stáhnout, bez vědomí uživatele.
A v přidat odebrat programy, to nemám.

REDACTED

  • Guest
Re: Problém se Safezone
« Reply #5 on: May 14, 2016, 08:56:21 PM »
Haló, je tu někdo?
Mohl by "Miroslav49" dostat odpověď? Mám totiž stejný dotaz:
Avast prohlížeč nelze normálním způsobem odinstalovat - v seznamu výchozích programů není a smazat jeho složku z "Program files" nelze byť jsem přihlášený jako správce.
To, že se nainstaloval bez mého vědomého svolení, je nemravné a v takové situaci je už jedno jak je dobrý. Takto vnucený SW prostě nechci.
Tedy zpět k dotazu: Jak jej odstranit?

REDACTED

  • Guest
Re: Problém se Safezone
« Reply #6 on: May 15, 2016, 11:02:13 AM »
Viz muj príspevek, jak odinstalovat SZ, neni vam neco jasne?

Vsak ho muzete take odinstalovat, co vam v tom brani?
Pridat odebrat programy, Avast,  zmenit a znovu zmenit, odskrtnete SZ, potvrďte a je to :)

REDACTED

  • Guest
Re: Problém se Safezone
« Reply #7 on: May 15, 2016, 11:21:41 AM »
Já ho odinstaloval.

Windows - start - programy - přidat odebrat programy - změnit nebo odebrat / načte se obsah HDD programy / kliknu na avast - změnit a opět změnit - zruším zaškrtnuté políčko SZ a dalších věcí, co nechci . Systém se postará a dávám restart.

REDACTED

  • Guest
Re: Problém se Safezone
« Reply #8 on: May 15, 2016, 09:50:42 PM »
Miroslave49, děkuji za nápovědu! Pavle3, čtěte pozorněji - psal jsem, že v seznamu programů není. Moje - zřejmě profesní - deformace strojaře mi totiž nedovolila předpokládat, že pod názvem "Avast Free Antivirus" najdu i "SafeZone prohlížeč".
A ještě poznámka: rozkazovací způsob množného čísla slovesa "vidět" je "vizte".
Děkuji vám a přeji pěkný den!
« Last Edit: May 15, 2016, 09:54:04 PM by jaroslav-kubat »