Author Topic: Anti-Theft Android  (Read 2082 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Anti-Theft Android
« on: January 19, 2016, 08:18:18 PM »
Dnes jsem restartoval telefon v režimu letadlo s nainstalovanou aplikací Anti-theft. Najednou se ozvala siréna a protože to bylo na zkoušce, v panice jsem vytáhl baterku. Od té doby po mě telefon po zapnutí žádá PIN s hláškou "Chtete-li spustit Android, zadejte PIN". Abych řekl pravdu, netuším, kde mám onen PIN vzít. Můj PIN k simkartě to nebere a jediné, co vypadá jako použitelný PIN, jsem našel na svém účtu Avast, na kartě Anti-theft v sekci nastavení. Onen PIN je ale skrytý a netuším, jak ho zobrazit. Zároveň mi nepřišel v žádném e-mailu. Nepamatuju si nastavování žádného PIN, tím spíš, že onen PIN je pětimístný a já všude používám čtyřmístný. Potřebuji telefon používat co nejdříve, prosím, dokáže někdo poradit? Na podporu jsem už psal, ale nikdo se neozývá.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Anti-Theft Android
« Reply #1 on: January 21, 2016, 06:34:05 PM »

Offline KubaV

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Re: Anti-Theft Android
« Reply #2 on: January 21, 2016, 06:51:58 PM »
Pokud jste žádný PIN nenastavil tak bude fungovat PIN 0000. Pokud již používate Avast Mobile Security pro zamykaní aplikací poté zkuste vložit PIN z této aplikace.

PIN můžete změnit přímo na my.avast.com. Stačí zadat nový PIN a nastavení uložit.
PIN není na webu zobrazen a proto počet znaků (číslic) PINu nesouhlasí.

Pokud se Vám nepodaří telefon odemknout prosím kontaktujte Avast na emailovou adresu android@avast.com.