Author Topic: nedodaný aktivační klíč po zaplacení  (Read 2202 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
nedodaný aktivační klíč po zaplacení
« on: January 15, 2016, 12:37:13 PM »
Ahoj,jsem spokojený uživatel avast internet securuty(používá ho moje dcera na notebooku-licence na dva roky) ale stala se mi velmi nepříjemná věc:

Nedávno mému kamarádu na windows8 skončila licence pro Norton a on hledal jíný antv.program no a já mu doporučil avast potud vše ok ,ale problém nastal po zaplacení licence-nejenže mu nedošel potvrzovací e-mail ale tím pádem ani aktivační klíč.Jen dodám,že na zákaznické podpoře našel nějaké číslo na stránkách avastu a na tom čísle mu bylo zděleno že není první kdo volá a že to vypadá asi na nějaký podvod.Obracím se na vás tímto jestli nemá někdo nějakou radu jak tohle řešit.

Program jsem stáhl ze stránek avastu(aspon se to tak jevilo) nainstaloval na windows 8(avast internet security) a pak přes samotný program jsem si zadal,že chci koupit licenci na jeden rok za cenu 690,kč a po vyplnění formuláře mi vyskočily údaje pro pladbu a to tyto:
č.účtu:2102308363/2700, vs.4711096164,placeno to bylo v úterý:12.1.2016 a potvrzovací e-mail byl petr63@post.cz

Děkuji za každou radu a pokud se jednalo o nějaké podvržené stránky tak prostě kamoš má smůlu a přišel o 690kč,ale v tom případě by se mělo s tím něco dělat.Já si na stránky avastu najel přes seznam.cz a nic nenasvědčovalo tomu že by to nemělo být ok.
Pořád doufám,že jde jen o nějaké nedorozumění a že je to v pořádku já se vlastně ani nemůžu dostat k objednávce protože jsem si nezapsal číslo objednávky(moje chyba).

A další věc nikde jsem nedohledal na zákaznické podpoře tel.číslo na podporu kde by se tohle mohlo řešit.

REDACTED

  • Guest
Re: nedodaný aktivační klíč po zaplacení
« Reply #1 on: January 15, 2016, 03:15:45 PM »
Tak situace se rapidně změnila a to tak,že aktivační klíč došel na určenou adresu a to dokonce 4x(pravděpodobně způsobeno několikaterým posláním žádosti o nové zaslání akt.klíče na e-mailovou adresu).Takže jsem si oddych stránka nebyla podvrhnuta ale šlo o problém v komunikaci(nezaslaný potvrzující e-mail)ale ted je vše ok.