Author Topic: Zmiana komputera  (Read 6197 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Zmiana komputera
« on: January 21, 2016, 12:34:57 PM »
Zmieniam komputer, czy mogę odinstalowac avasta ze starego komputera i zainstalować po prostu na nowym?
Licencję na Avasta mam na 3 lata, a jeszcze nie minął rok.

REDACTED

  • Guest
Re: Zmiana komputera
« Reply #1 on: February 14, 2016, 07:55:57 PM »
Witam
Dołączam się do pytania...

Muszę zmienić komputer.
Czy mogę odinstalować avast-a ze starego kompa i zainstalować na nowym? Jak przenieść licencję?
Albo po przeinstalowaniu całego systemu jak przenieść licencję? Czy mam zachować jakieś pliki?

Offline piczerki

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Zmiana komputera
« Reply #2 on: February 19, 2016, 11:32:40 AM »
na tej stronce na samym dole masz opis https://www.avast.com/pl-pl/faq.php?article=AVKB157
Code: [Select]

    Kod aktywacyjny jest ważny tylko dla ilości stanowisk przypisanej do licencji.
    Jeśli masz 3 licencje, kod aktywacyjny może zostać wykorzystany 3 razy.
    Jeśli musisz przeinstalować Avast, kod aktywacyjny będzie ważny na tym samym komputerze.
    Jeśli już skorzystałeś z kodu aktywacyjnego dla wszystkich stanowisk związanych z licencją, ale musisz przenieść licencję na nowy komputer, musisz skorzystać z pliku licencyjnego w celu aktywacji produktu.
Czy ktoś z Avasta mógłby potwierdzić? mam wykupioną subskrypcję na 3 komputery, wykorzystałem na razie jedną, a nie chcę "zużywać" kolejnej na system, który za niedługo będzie zmieniany.


REDACTED

  • Guest
Re:kod aktywujący
« Reply #3 on: February 19, 2016, 04:01:48 PM »
Mam problem z otrzymaniem kodu kupiła ze strony polskiej zapłaciłem funtami z ang konta do Digital River i do tej pory nie mam kodu. E mailuje z jakiś głąbem angielskim wysłałem mu tak jak chciał potwierdzenie z jakiego banku skąd gdzie i jak pieniądze doszły a ten pajac że coś tam jeszcze mu mało awuslalem to co chciał. W tytule nie napisałem numeru ref nie doczytałem niestety

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Zmiana komputera
« Reply #4 on: June 21, 2016, 11:11:09 PM »

REDACTED

  • Guest
Re: Zmiana komputera
« Reply #5 on: November 03, 2016, 09:44:58 AM »
W FAQ jest to bardzo dobrze rozpisane. Nie ma większego problemu w tym temacie. Dlatego ja też polecam (bo sam z tego miejsca korzystałem) aby dokładnie zapoznać się z zamieszczonymi tam treściami.