Author Topic: Re: Avast Pro Antivirus  (Read 4384 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« on: February 23, 2016, 02:28:24 PM »
Už jste v Avastu opravili tu poslední verzi - kde byl problém s virtuálními stroji?

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #1 on: February 24, 2016, 08:04:38 AM »
Dobry den,
jakou posledni verzi mate na mysli? 11.1.2253? A jaky je ten problem?

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #2 on: February 24, 2016, 11:53:24 AM »
Ano poslední verzi.

Tak vážení v Avastu, Váš poslední produkt pro rok 2016 je propadák. Chtěl jsem Vás podpořit a zakoupit si plnou verzi Avastu, dokonce jsem si ji i objednal o víkendu. Pak jsem aktualizoval svoji starou verzi ze září 2015 na ten nový  2016. Používám virtuální stroje a po instalaci verze Avast 2016 se mi všechny virtuály začali blokovat, sít se cukala, internet nešel prohlížet, video nešlo přehrávat. Po aktualizaci virtual Boxu, vytvoření nových virtualizací pořád stejná situace. Pak jsem si vzpomněl na tu aktualizaci AVASTU. Okamžitě šla instalace z disku - a hle vše jede jako víno, virtuály v pohodě. Abych byl chráněn než se rozhodnu pro náhradu, naistaloval jsem verzi Avastu z dubna 2015 a vše je opět v pořádku.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #3 on: February 25, 2016, 03:36:15 PM »
Další chyba této poslední verze: občas se IE11 kousne a nenačítá žádné webovky. Pomůže když zakážu na 10 minut AVAST. Ovšem když naskočí ikone s křížkem, že Avast stojí, tak spustím IE11 a hle stránky se načítají a AVast jede jako o závod, i když jsem ho na 10 minut zakázal. Takže ta poslední verze je hodně poruchová.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #4 on: February 26, 2016, 10:07:34 AM »
Dobry den,
deje se to stabilne? Jake kroky vedou k tomuto stavu? Potrebujeme znat postup, aby se nam to podarilo zreprodukovat.
V pripade kousnuti, zkuste vytvorit dump avasti servicy (task manager -> zalozka processes -> AvastSvc.exe z kontextoeho menu vyberte "Create dump file"), zabalte a uploadnete dump na ftp://ftp.avast.com/incoming/ a dejte nam vedet jmeno uploadnuteho souboru. Pred vytvorenim dumpu bude mozna potreba zakazat SelfDefence v avastu.

Diky,
Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #5 on: February 26, 2016, 05:26:23 PM »
Tak sorry ale je to čím dál horší. Tak ted se mi to stalo, když jsem si prohlížel letáky na lidl.cz  Pak jsem chtěl vyhledat prodejnu na jejich webu a na mapě se to kouslo.  Musel jsem stopnout AVAST aby se internet zase rozjel. Nyní se i z ikony zastavil na 10 minut. ALE zase nešel z ikony zapnout. Musel jsem ho zapínat z hlavní stránky - Vyřešit vše.

Doporučil bych novou aktualizaci co nejdříve.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #6 on: March 01, 2016, 01:13:30 PM »
Takže vážení je to chyba verze AVAST PRO !!!
Smazal jsem Avast z disku - cleanerem. Nainstaloval jsem si FREE verzi a vše jelo super, jako vždy. Žádné zastavení netu - nic. Testoval jsem to tak 2 dny.

Pak jsem vložil Aktivační kod k verzi PRO, začalo si to stahovat data, převedlo mě to na PRO a pak to začalo. Zničehož se přestane načítat net. Co pomůže je pravým tlačítkem na ikoně - Zastavit AVAST na 10 minut. Dát nacist stránku znova a ono to jede. Ale INKONA AVASTU jede taky. :-(

Vypnul jsem z PRO co se dalo, Sandbox, virtuální stroje a DNS. Je to pořád stejné. Takže je chyba ve verzi PRO.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #7 on: March 02, 2016, 09:39:17 AM »
Dobry den,
radi bychom vam pomohli, ale bez dumpu, ktery jsem po Vas chtel vygenerovat (viz vyse) to takhle na dalku opravdu nepujde opravit.

Diky,
Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #8 on: March 06, 2016, 08:04:20 PM »
Pokud nevím co za data jsou v tom DUMPU, tak ho nikam nepošlu.

Jinak další totální chyba AVASTU PRO. Pokud spustím SAFE ZONE Browser - tak se mi automaticky zastaví AVAST - Služba systému AVAST neběží.

To má být zabezpečený systém? Škoda že jsem to zaplatil, zlatej FREE AVAST, ten alespoň funguje ale toto placené ... je otřesné.


Můžete mě prosím poslat odkaz, kde mohu verzi PRO vrátit v 30 denní lhůtě? Nikde jsem to nenašel jak to udělat.
« Last Edit: March 06, 2016, 08:19:34 PM by lukasoft »

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #9 on: March 07, 2016, 09:16:06 AM »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #10 on: March 07, 2016, 04:40:32 PM »
Milos - děkuji za odkaz, doufám, že tam někdo umí česky.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Pro Antivirus
« Reply #11 on: March 09, 2016, 03:48:09 PM »
Taky by mě zajímalo do kdy se mi někdo ozve a do kdy vrátíte peníze, nikde jsem nenašel Vaše Obchodní podmínky.

Jinak zase další problém s verzí PRO:
http://www.fotodisk.cz/di/JX9H/avast.jpg