Author Topic: Avast nie łączy się z siecią  (Read 5410 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast nie łączy się z siecią
« on: February 24, 2016, 07:34:02 PM »
Witam.
Po zainstalowaiu avast jest aktywny jednak pojawia mi się błąd: The online content is unavailable
Please, check your internet connection and try again. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić?

REDACTED

  • Guest
Re: Avast nie łączy się z siecią
« Reply #1 on: March 21, 2016, 03:47:36 PM »
Mam tak samo :(

REDACTED

  • Guest
Re: Avast nie łączy się z siecią
« Reply #2 on: March 26, 2016, 04:57:24 PM »
Udało się rozwiązać problem? Bo u mnie ciągle to samo.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast nie łączy się z siecią
« Reply #3 on: April 30, 2016, 01:22:56 AM »
U mnie również wystąpiły problemy z siecią i to poważne. Po zakupieniu"jednorazowej oferty" za 29 zł na licencję PRO skusiłem się i zainstalowałem. Prawie jednocześnie po aktywacji sieć mi się rozłączyła i do dziś nie mam Internetu. Może to przypadek, zbieg okoliczności ale fakt jest taki, że na maila nie dostałem odpowiedzi, choć prosiłem o "właściwe podejście do tematu". Próbowałem wszystkiego co potrafię łącznie z przywracaniem systemu ale chyba karta jest już do niczego. Powtarzam, może to być nieszczęśliwy zbieg okoliczności ale milczenie w temacie daje do myślenia. Poza tym, nie mogę dostać się do zarządzanie kontami z poziomu aplikacji Avast FREE, którą mam zainstalowaną na drugim komputerze - nieoczekiwany błąd.

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Avast nie łączy się z siecią
« Reply #4 on: June 21, 2016, 11:07:14 PM »
@damry1 - Czy wyłączenie Avasta powoduje pojawienie się Internetu?

@MaT4 - Czy pobiera nowe aktualizacje (bazy wirusów) - i np. aktualizację silnika?

PS. Najnowsza wersja wyszła wczoraj. Zaktualizuj i napisz czy to rozwiązało problem.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast nie łączy się z siecią
« Reply #5 on: July 30, 2016, 01:27:40 AM »
Witam
Mam podobny problem, po zakupie wersji pro za 39 zł.
Przyszła licencja, program się zaktualizował i tu zaczęły się schody Program nie chce włączyć zapór, pobrać nowych aktualizacji/definicji wirusów.
Próbowałem już chyba wszystkiego czysta instalacja itp.


edit.
Ponownie skasowałem wszystko i zainstalowałem wersje free i tu niespodzianka również nie działa, ręce opadają.
o jeszcze jedno kiedy daje rozwiąż problem wyskakuje mi komunikat że jakiś program nie pozwala mi włączyć zapór :O

edit.

Udało sie zapory włączone, aktualizacje działają, połączenie z serwerem jest.

Dla rozwiązanie dla zainteresowanych https://www.avast.com/pl-pl/faq.php?article=AVKB94#artTitle
« Last Edit: July 31, 2016, 10:26:10 AM by zyzu1989 »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast nie łączy się z siecią
« Reply #6 on: July 30, 2016, 10:58:09 AM »
Witam
U mnie to samo. Licencja kupiona na dwa lata pełna Premier - a Avast nie działa, odrzuca licencję (kod nie wchodzi bo nie może sie połączyć z serwerem, lik licencyjny uznaje za uszkodzony), nie chce włączyć ochrony bo "przeszkadza jakiś program", nie aktualizuje się.
Ręczna aktualizacja nie pomaga, nadal to samo.
Gdzie moge z tym uderzyć do Avasta? w końcu niemałe pieniądze dałem za to.