Author Topic: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu  (Read 3527 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« on: March 04, 2016, 02:33:51 PM »
Pred pár mesiacmi som mal problém s Avastom, tak som ho odinštaloval. Pred pár dňami som ho znovu nainštaloval, zatiaľ všetko pracuje tak ako má (teda počítač nezamŕza a Avast nevyciciava celú pamäť), ale natrafil som na zvláštny problém, že Avast nedovolí, aby sa načítal celý obsah webu, keď obsahuje veľa javascriptu - predpokladám, že tu bude problém, lebo si všímam, čo sa nechce načítať. Zatiaľ sa mi to stalo len na dvoch weboch (o ktorých bezpečne viem), jeden z nich je sme.sk (bulvár tváriaci sa za seriózny, niečo ako indes.cz). Nepomáha nič, ani keď stránku natvrdo refreshen, vyčistím cache, reštartujem browser, proste nič,

Príklad: idem na web, ten sa načíta asi len do polovice a ďalej už len načítava, načítava, ale nič nové nenačíta. Nepomôže nič, čo som písal vyššie.

Pomôže len jedna vec: Vypnem štíty Avastu, refreshnem stránku a teraz už načíta všetko (vrátane toolbarov o cookies a podobné srandy). Stretol sa niekto s tým? Surfujem cez FF, najnovšia verzia, Avast verzia 10.4.2233

Samozrejme pohral som som sa aj s nastaveniami, konkrétne Webový štít, odfajkol som Testovanie skriptov, ale nepomohlo to vôbec.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« Reply #1 on: March 04, 2016, 06:10:59 PM »
Me se stranka nacita prakticky ihned, zadne zpozdeni nepozoruji, nemate zapnuty treba nejaky Adblock? Pouzivam tedy prohlizec od avastu Safezone... A pozor Avast uz ma novejsi verzi 2016.11.1.2253

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Re: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« Reply #2 on: March 04, 2016, 06:22:59 PM »
AdBlock mám vypnutý pre ten konkrétny web a mám WinXP, preto mi asi Avast neponúka novšiu verziu. Na notebooku kde mám Win 8.1. mám verziu 11.x, tam som zatiaľ nespozoroval nič zlé.

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Re: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« Reply #3 on: March 21, 2016, 02:50:17 PM »
Nikto nič? To som jediný na svete čo má s týmto problém?

REDACTED

  • Guest
Re: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« Reply #4 on: March 22, 2016, 04:46:59 PM »
Axcel Wers - nejsi sám, AVAST ve své poslední verzi je nepoužitelný, nereaguje na volby, dělá si co chce, Safe browser vypíná antivir. Najednou se načítání zaseklo - nešel net, dokud jsem Avast nevypnul.

A to jsem si jej zakoupil. Chyba. Ted požaduji peníze zpět a stále na ně čekám (trvá jim to hodně dlouho). Koupil jsem si Kaspersky antivir a jedu naprosto v pohodě. Doporučuji - nyní je v akci. :-)

Offline Axel Wers

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 36
    • FreeSpace
Re: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« Reply #5 on: April 02, 2016, 11:13:28 AM »
Problém je, že ja mám už starší počítač s WinXP a Avast je defacto jediný antivír, ktorý sa mi ešte podarilo do kompu narvať :D Ale ešte som nevyskúšal všetky možnosti, lebo toto bránenie načítaniu stránok už ma fakt otravuje.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« Reply #6 on: April 02, 2016, 07:05:00 PM »
Vydrzte jeste chvilku, koukal sem na EN forum a mela by vyjit nova verze avastu i pro WIN XP

REDACTED

  • Guest
Re: Avast zabraňuje korektnému načítaniu webu
« Reply #7 on: April 02, 2016, 08:50:42 PM »
já už nevydržel a jedu na jiném antiviru a jsem bez problémů.