Author Topic: Platební režim - SafeZone  (Read 3470 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline radimberger

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Platební režim - SafeZone
« on: January 01, 2016, 01:31:46 PM »
Dobrý den, už více jak týden se nemůžu připojit na bankovnictví přes prohlížeč safezone, 2-3x problikne ikonka platební karty a ať chvíli počkám, ale pak naběhne chybová stránka s přeškrtnutou kreditkou a že došlo k chybě. Před týdnem jsem se bez problémů připojil na banku a po odhlášení jsem se chtěl připojit na druhou banku a od té doby už nejde ani jedna z nich (přes normální prohlížeč to funguje).
Od aktualizace avastu kde se ze SafeZone stal extra prohlížeč, tak mi to občas taky udělalo, ale napodruhé už to šlo a bylo to jen vyjmečně, teď už to je cca od 26.12 doteď.

Mám Avast Internet Security, Windows 8.1 64bit (všechno nově aktualizované).
Vyzkoušel jsem nahodile i další jiné banky, ale při přechodu na přihlášení to dělá to samé a nejde se dostat na přihlášení k jakékoliv bance.

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 347
    • Avast Secure Browser
Re: Platební režim - SafeZone
« Reply #1 on: January 04, 2016, 04:33:46 PM »
Dobrý den,

omlouváme se za vzníklé potíže.

Pokud nepomohla programová aktualizace Avastu ani restart počítače, tak prosím použijte tento návod a odešlete nám balík pro podporu. Sem pak uveďte ID ticketu.

Děkujeme

https://www.avast.com/cs-cz/faq.php?article=AVKB33

REDACTED

  • Guest
Re: Platební režim - SafeZone
« Reply #2 on: March 26, 2016, 05:02:51 PM »
Google Chrome ukončil podporu využívání čipových karet, u Mozilla FireFox od verze 42 evidujeme problémy s JAVA


Společnosti Google v nové verzi svého prohlížeče ukončila podporu technologie JAVA, čímž mj. znemožnila použití certifikátů na čipových kartách v internetovém bankovnictví ČSOB. Společnost Mozilla vyžaduje v prohlížeči FireFox od verze 42 opětovné povolení spouštět JAVA applety. Možnost autentizace certifikátem na čipové kartě je pak opět možná, při autorizaci se prodlouží časový interval spuštění podepisovací komponenty a zadání PIN k čipové kartě. V případě problémů proto doporučujeme využít k obsluze ČSOB InternetBanking 24 prohlížeč Internet Explorer.