Author Topic: Stržená platba za neobjednaný produkt  (Read 19029 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Stržená platba za neobjednaný produkt
« on: March 07, 2016, 11:45:06 AM »
Vážení z platební karty, mě bylo strženo dne 2.3.2016 a vyúčtováno dne 4.3.2016 od DRI*AVAST Softw Shannon, Co. IRL  -540,00 Kč. Vzhledem ke skutečnosti, že jsem si od Vás nic neobjednal prosím o sdělení a urychlenou nápravu. Žádný Váš software nepoužívám, neboť jsem se obrátil na jinou českou společnost, která je levnější při poskytování komplexní ochrany. Případný kontaktní email radanv@centrum.cz

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #1 on: March 07, 2016, 04:31:40 PM »
Dobry den,
kontaktujte, prosim, https://support.avast.com/support/tickets/new

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #2 on: March 28, 2016, 01:46:27 PM »
Dobrý den, prosím pěkně jsem bezradná. Omlouvám se za můj směšný dotaz pro mnohé. Na PC mám nainstalovaný Váš Avast Free Antivirus. Nevím co se stalo, ale dnes se přestala ikona na liště otáčet, přesto při kliknutí na ni mi hlásí, že jsem chráněna. Ale pravděpodobně tak tomu není, že? Mám operační systém Vista Home Premium, jehož technická podpora by měla končit příští rok. Prosím, můžete mi poradit, jak vše uvést opět do pořádku? Moc Vám děkuji! Daniela

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #3 on: March 29, 2016, 01:47:32 PM »
Dobry den,
nezmenilo se napr. nastaveni? Pokud mate zaskrtnute povoleni animace (viz screenshot), tak bude problem jinde a bude nejlepe, kdyz vytvorite tiket (https://support.avast.com/support/tickets/new).

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #4 on: March 29, 2016, 04:44:57 PM »
Milý pane Miloši,
jste úžasný, moc děkuji za Vaši pomoc. Skutečně jsem neměla animaci zaškrtlou. Vůbec netuším, čím se tahle funkce ikony zrušila.
Přeji Vám hezký zbytek dne a mějte se fajn. S pozdravem Daniela

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #5 on: March 29, 2016, 05:09:16 PM »
Dobry den,
tak to jsem rad, ze to celkem jednoduse vyresilo ;-). Mejte se take hezky.

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #6 on: April 15, 2016, 02:51:04 PM »
Jsem absolutně zoufalej z té strašné PODPORY pro česko !!! Udělal jsem omylem objednávku na Avast Antivir místo na Internet security. Jasně .... moje blbost, ale udělal jsem tedy správnou objednávku a zaplatil. Původní objednávku jsem se snažil nějakým způsobem zrušit na podpoře, ale bez jakékoliv odpovědi mě stále chodí na email upomínky na zaplacení toho Antiviru  >:( Fakt nevím jak to udělat aby se zrušila stará objednávka !!! Asi ji stačí jen nezaplatit, ale vadí mi ten přístup Avastu pro česko.... hlavně když jim tečou peníze a žádná komunikace.

Offline Lucie43

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #7 on: January 26, 2019, 10:10:08 AM »
Dobrý den,
 
Bylo mi z účtu strženo 790,-. Nic jsem si však neobjednala. Na situaci jsem reagovala list č. 07928714, ale zatím žádná zpětná  reakce. Platba byla provedena 24.1.2019 v 8:03 ve prospěch DRI SHANNON, IRL. Jak mám dále postupovat pro vrácení peněz?
Kodetová

Offline benes.tomas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #8 on: January 31, 2019, 11:23:39 AM »
DObrý den,
mám úplně stejný problém,  platba kartou, kód transakce 3358393255, transakce 7.11.2018, zaúčtování 9.11., DRI*AVAST Softw; Shannon, IRL....je to vůbec Vaše, nebo se jedná o nějáký podvod?

Mnohokrát děkuji,
Tomáš Beneš, benes.tomas (zavinac)email.cz
« Last Edit: January 31, 2019, 11:25:53 AM by benes.tomas »

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #9 on: January 31, 2019, 11:50:17 AM »
Dobry den,
pro vraceni penez kontaktuje, prosim, nasi podporu: https://support.avast.com/cs-cz/contact/enter/. Pravedpodobne jde to strzeni penez pri automatickem prodlouzeni licence nebo prodlouzeni trial verze (ale to jen hadam).

Milos

Offline Sarka9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #10 on: February 01, 2019, 05:11:52 PM »
Dobrý den, tento problém nastal i u mě, spustila jsem zkušební verzi a následně se po 2 měsících strhli 1190 korun. K objednávce nemám žádné číslo objednávky, ani nejde k emailu zpětně dohledat, takže jsem nemohla ani vypnout automatické prodloužení. Jak kdyby nikdy nic neproběhlo. Přesto mi byly peníze strženy. Již dvakrát jsem psala na support a jediné co přišlo byli automaticky vygenerované zprávy bez další komunikace a řešení problémů. Jak mám požadovat reklamaci na něco od čeho nemám objednávkové číslo a ani žádné údaje o tom že nějaká objednávka proběhla, pouze stržené peníze z účtu.
Děkuji Šárka Hanáková, sarkahahanak@gmail.com
« Last Edit: February 03, 2019, 08:32:58 PM by Sarka9 »

Offline mimach11

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #11 on: February 04, 2019, 09:35:12 AM »
Tak vážení, platba byla stržena i mě, 1190,- kč. Takže ba mě zajímalo z jakého důvodu. Nic jsem si neobjednávala (s vyjímkou objednávky před několika lety), nic jsem nikam nezadávala, na nic neklikala, nic neotevírala. A jak koukám na předchozí komentáře, je to asi u vás běžná věc. Trvám tedy na nápravě a vrácení peněz. A také na VYSVĚTLENÍ jak je toto možné.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #12 on: February 07, 2019, 01:23:04 PM »
Dobry den,
viz dopoved #9.

Milos

Offline zazvonil.lukas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #13 on: February 17, 2019, 08:49:59 AM »
Dobrý den stalo se mi dnes to samé, takže nechci žádnou stupidní odpověď ať si najdu něco na podpoře. Chci aby se mi na email Zazvonil.lukas@seznam.cz někdo ozval a začal to semnou řešit. To si snad ze mě někdo srandu aby si jen tak vzal moje peníze? Ode dneška s vaším debilním avastem končím! Mimochodem peníze jsou z účtu 2065998093/0800 tak si to tam dohledejte a peníze okamžitě vraťte zloději!

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #14 on: February 18, 2019, 09:59:15 AM »
Dobry den,
toto je forum, pokud chcete vratit penize, musite vytvorit tiket na nasi podpore. Jak jsem psal vyse, jedna se pravdepodobne o automaticke prodlouzeni licence.

Milos