Author Topic: Stržená platba za neobjednaný produkt  (Read 19087 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Radek64

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #15 on: February 19, 2019, 09:30:29 AM »
Dobrý den!
Také mi byla dne 18.02.2019 stržena z učtu částka 1.190,-Kč. Podporu jsem již zkoušel kontaktovat, ale bez odezvy. Nemám ani žádné číslo objednávky, jelikož jsem nic neobjednával.
Jak mohu peníze dostat zpátky???

Offline Radek64

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #16 on: February 19, 2019, 09:34:10 AM »
Těžko se vytváří dopis pro podporu, když nemám ani číslo objednávky. Jen mám peníze v tahu a ani nevím za co.

Offline Radek89

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #17 on: February 21, 2019, 06:49:52 PM »
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se už někomu povedlo to nějak vyřešit? Strhli mi 1190 a taky jsem si v poslední době nic neobjednával, takže vůbec nevím, kde sehnat to číslo objednávky atd.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #18 on: February 25, 2019, 02:09:00 PM »
Rekl bych, ze ten tiket jde vytvorit i bez spravneho cisla objednavky. Kdyz tam napisete treba nulu a do textu to vysvetlite, tak by to mohlo projit.

Milos

Offline merlin.michal

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #19 on: March 08, 2019, 08:19:10 PM »
Tiež som vyplnil formulár o vrátenie peňazí , no na fakturačnej adrese mám len meno , priezvisko , a PSČ. Akým spôsobom sa mi bude vracať suma ?

Offline radimlegart

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #20 on: March 17, 2019, 08:28:42 PM »
Dobrý den,
včera mi byla stržena částka 1190,-kč z mého účtu, platba kartou. Adresa DRI SHANNON IE. Při bezplatném testování některého z Vašich produktů, chcete údaje o platební kartě, kterou pak tímto způsobem zneužijete, klasicky někam do podmínek uvedete právě tuhle skutečnost o automatickém prodloužení. Vtipné na tom je, že i přes zaplacení částky 1190,-kč, která odpovídá ceně za standart verzi antivirového programu máte tu drzost mi program nechat běžet stále ve free verzi. Automatické prodloužení ani nemůžu zrušit, protože je k tomu nutné mít číslo objednávky, kterou jsem neudělal ani neobdržel nějaké potvrzení jak všude uvádíte na e-mail. Doufám, že tu jen netluču naprázdno slámu a toto nekorektní chování bude okamžitě řešeno. Odkazy na nějaký formulář si strčte, protože mě nezajímá odpověď automatu, že mi v něm něco chybí nebo že nemohu odpovědět na něco co nevím ani nemám možnost jakkoliv zjistit.

Legart Radim
Petrovice 101
Petrovice
27035

tel.: +420733776991
« Last Edit: March 18, 2019, 08:36:43 AM by radimlegart »

Offline radimlegart

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #21 on: March 18, 2019, 09:38:28 AM »
Dostatečné psaní na všechny možné linky podpory se vyplatilo, jedna z nich se chytla a nakonec i pobočka v Praze, kde po telefonátu s ochotnou paní bylo vše předáno dál k řešení na příslušná místa. Ponaučení pro příště je odinstalovat avast a nic netestovat.

Aloha Legart

Offline Straydog89

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #22 on: March 20, 2019, 05:19:49 PM »
Dobrý den,

taky jsem se stal obětí této zlodějské praktiky. 18.3.2019 mě byla z účtu stržena částka 1850kč, pravděpodobně za nevyžádané prodloužení služby vpn secureline.
Nepřišel mi žádný email s potvrzením a navíc na mém avast účtu ani není licence na tento produkt uvedena, takže ho nemůžu používat ani kdybych chtěl.
Zkusil jsem napsat na podporu tak uvidíme.

Offline f.zobac

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržená platba za neobjednaný produkt
« Reply #23 on: March 21, 2019, 12:47:08 PM »
Ahoj.
« Last Edit: November 21, 2019, 07:26:14 PM by f.zobac »