Author Topic: program HESLA  (Read 2163 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
program HESLA
« on: May 24, 2016, 05:06:41 PM »
Mám uvnitř jedné URL několik hesel uvedu příklad: u banky mám pod jedním heslem přístup k interbankingu a pod jiným heslem přístup k e-Broker. Obě URL začínají stejně např. http://www.fio.cz/ a o kterou adresu jde se dělí až v dalším pokračování URL adresy.
I když jsem si do názvu při zakládání hesla dal pro každé heslo jiný název a celou adresu URL, jsou v evidenci hesel vedeny pod skupinou fio.cz. Při otevírání stránky dojde k chybě a systém tam vloží nesprávné heslo. Když kliknu na ikonku hesla  přímo u řádku hesel objeví se tabulka s možností volby mezi těmito hesly. Ale hesla nejsou označena názvem, který jsem zapsal, ale je tam jen pod sebou 2x FIo.cz a z toho nepoznám které je to správné heslo. To se mi děje stále. U svých stránek mám několik eshopů, kde musím vstupovat jednou jako klient, a jindy jako administrátor a vždy tam mám jiné heslo. Ale v tabulce, která vyskočí , když v řádku "eshop login nebo heslo" kliknu na ikonku hesla, tak se objeví malá tabulka, kde je opět několikrát pod sebou základní URL. A protože tám není název který jsem při ukládání k heslu přidělil stejně nevím, které heslo mám použít. K čemu tedy vůbec zadávám název hesla, když ho váš program k ničemu nepoužije. Chodit vždy do hlavního soupisu je tak nepohodlné, že asi budu muset na Váš program rezignovat. Máte pro mně řešení?

Offline Tomáš Hellebrand

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 75
  • Product owner of Avast Passwords
    • Avast Passwords
Re: program HESLA
« Reply #1 on: May 25, 2016, 05:32:50 PM »
Dobrý den,

děkujeme za upozornění. Toto bylo opravdu trochu nedomyšlené. Na opravě pracujeme.

Díky
Tomáš Hellebrand
Tomas Hellebrand
Product owner of Avast Passwords

Offline Tomáš Hellebrand

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 75
  • Product owner of Avast Passwords
    • Avast Passwords
Re: program HESLA
« Reply #2 on: May 27, 2016, 05:18:55 PM »
Dobrý den,

nová verze browser extension řeší zmíněný problém. Extension pro Google Chrome je již venku, update pro ostatní browsery vyjde v následujících dnech.

Ještě jednou díky za upozornění na problém.
Tomas Hellebrand
Product owner of Avast Passwords