Poll

Nahlášení chyby 12.2.2276 vyšlé oficiální verze

1
1 (100%)
2
0 (0%)

Total Members Voted: 1

Author Topic: Nahlášení chyby 12.2.2276 vyšlé oficiální verze  (Read 2489 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nahlášení chyby 12.2.2276 vyšlé oficiální verze
« on: July 29, 2016, 12:37:10 PM »
Dobrý den,
Dneska se mi podařilo simulovat chybu na poslední vydané oficiální verzi. Po upgradu pc na tuto verzi se mi podařilo nainstalovat na free verzi i placené služby třeba firewall nebo dns  aniž bych musel vkládat licenční soubor. Pro info nebyla vložena žádná licence která byla zakoupena. Postup jak simulovat chybu. Po instalaci aktualizace antiviru jsem dal restart. Po přihlášení do systému klikl na antivir a šel do nastavení antiviru a do komponent. Komponentách byla instalovat komponentu nad rámec tohoto produktu. Zasílám i obrázek kde tato možnost je zde: https://1drv.ms/f/s!At5K7gezwrHojN4Rp7iA3BnHd8E-dg . Verze operačního systému windows 10 verze 1511.

REDACTED

  • Guest
Re: Nahlášení chyby 12.2.2276 vyšlé oficiální verze
« Reply #1 on: July 29, 2016, 12:38:52 PM »
Dobrý den,
Dneska se mi podařilo simulovat chybu na poslední vydané oficiální verzi. Po upgradu pc na tuto verzi se mi podařilo nainstalovat na free verzi i placené služby třeba firewall nebo dns  aniž bych musel vkládat licenční soubor. Pro info nebyla vložena žádná licence která byla zakoupena. Postup jak simulovat chybu. Po instalaci aktualizace antiviru jsem dal restart. Po přihlášení do systému klikl na antivir a šel do nastavení antiviru a do komponent. Komponentách byla instalovat komponentu nad rámec tohoto produktu. Zasílám i obrázek kde tato možnost je zde: https://1drv.ms/f/s!At5K7gezwrHojN4Rp7iA3BnHd8E-dg . Verze operačního systému windows 10 verze 1511.

Offline Endt

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 141
Re: Nahlášení chyby 12.2.2276 vyšlé oficiální verze
« Reply #2 on: August 01, 2016, 10:07:34 AM »
Dobry den kapo1,

dekujeme za nahlaseni chyby. Na oprave pracujeme.

Jeste jednou diky,
B.

REDACTED

  • Guest
Re: Nahlášení chyby 12.2.2276 vyšlé oficiální verze
« Reply #3 on: August 02, 2016, 08:08:53 PM »
ja som našiel ešte jednu chybu a to že doplnok do prohlížeče sa aktualizáciou neaktualizoval ale naištaloval k stavajícimu nový "beta"