Author Topic: Reklamacja i zwrot pieniędzy  (Read 13098 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Reklamacja i zwrot pieniędzy
« on: June 07, 2016, 08:34:40 AM »
Kupiłam Cleanupa, a mam Maca. Dostałam informację od koleżanki, ze w zeszłym roku miała go na swoim Macbooku i żebym kupiła to pomoże mi oczyścić system. Jednak po zakupie okazalo się, że nie ma możliwości instalacji tego narzędzia na Macu.
119 zł piechotą nie chodzi, chciałabym odzykać pieniądze. Jak to mogę zrobić?

Offline Eddy

  • Avast Evangelist
  • Maybe Bot
  • ***
  • Posts: 31079
  • Watching (over?) you
    • Malware removal, Biljart and other things.
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #1 on: June 07, 2016, 08:40:18 AM »
Prześlij zgłoszenie
https://support.avast.com

REDACTED

  • Guest
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #2 on: July 13, 2016, 01:00:31 AM »
Dla mnie Avast pobrał samodzielnie bez mojej zgody pieniądze z mojej karty kredytowej za odnowienie licencji gdzie ja jej nie chciałem , ta oszukańcza firma z którą nie można się z kontaktować w cywilizowany sposób (brak telefonów , brak adresów e-mail z obsługą) stosuje praktyki takie aby ludzi nie doświadczonych z komputerem naciągnąć na niechciany zakup. Próbuje i piszę o tym gdzie tyko mogę jeżeli nie odzyskam polubownie swoich pieniędzy zgłaszam sprawę organom ścigania , oraz  do banku kradzież pieniędzy z mojej karty gdzie została potwierdzona płatność kodem sms . Jeżeli jest ktoś na tym forum kto może podać mi kontakt z osobami które są odpowiedzialne za bezprawne pobieranie pieniędzy w Avasście to proszę o pomoc.

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #3 on: August 20, 2016, 04:36:49 PM »
Witaj, jakim cudem płatność została autoryzowana kodem SMS? Jeśli faktycznie się tak stało bez twojej wiedzy i zgody, to moim zdaniem sprawa już dawno powinna być zgłoszona odpowiednim organom.

REDACTED

  • Guest
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #4 on: October 20, 2016, 10:08:46 AM »
Ja też przesyłałem na podanej wyżej stronie.
Wszystko poszło bardzo sprawnie, i bez większym problemów.

REDACTED

  • Guest
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #5 on: October 24, 2016, 11:10:31 AM »
Najprościej jest skorzystać z tego formularza, daje on pełne możliwości otrzymania zwrotu.
Moim zdaniem, więcej firm powinno stosować tego typu rozwiązania. Jest to działanie najbardziej efektywne.

REDACTED

  • Guest
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #6 on: November 03, 2016, 10:22:20 PM »
Jak mam odzyskać pieniądze, jakie zapłaciłam za SecureLine w kwocie 195.00 zł. Po instalacji okazało się, ze ten dodatek powodował blokowanie stron internetowych i po chwili spowodował nawet wyświetlenie się niebieskiego ekranu. Wyłączyłam ten dodatek w moim Avast Premier, znalazłam też w końcu możliwość zawiadomienia  obsługi technicznej Avast , ale napisali mi mejla, ze obsługują kilka języków, tylko polskiego nie obsługują. Co mam zrobić, jeśli nie znam języków tam wymaganych, ponieważ moje pokolenie uczyło się rosyjskiego i łaciny.
Po wyłączeniu tego dodatku SecureLine, znikł on całkowicie z mojego systemu, sprawdzałam, myślę, że został wyczyszczony jako szkodliwy  przez Cleanup Avast.
Ale pieniędzy na konto do chwili obecnej nie odzyskałam i co teraz mam robić, jak nie przyjmują mojego zgłoszenia  , bo jest w języku polskim, choć pieniądze polskie przyjmują?
Proszę o informację , jak mam uzyskać zwrot wpłaconych pieniędzy.  Jeśli ktoś wie to proszę o poradę.

REDACTED

  • Guest
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #7 on: November 16, 2016, 07:30:43 PM »
A nie masz żadnego znajomego, który pomoże z wyjaśnieniem problemu? są też tacy do wynajęcia w każdym mieście, na pewno dużo nie policzą :)

REDACTED

  • Guest
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #8 on: October 01, 2017, 09:04:44 PM »
  Witam, mam podobny problem.
 Subskrypcja programu CleanUp została odnowiona bez mojej zgody, a co za tym idzie 119 zł zniknęło z mojego konta, bez żadnej autoryzacji z mojej strony. Chcę odzyskać swoje pieniądze, gdyż czuje się oszukany. Oczywiście nie istnieje żadna infolinia czy kontakt mailowy z przedstawicielem Avast, zatem proszę o pomoc tutaj.

Offline Eddy

  • Avast Evangelist
  • Maybe Bot
  • ***
  • Posts: 31079
  • Watching (over?) you
    • Malware removal, Biljart and other things.
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #9 on: October 01, 2017, 09:11:30 PM »

REDACTED

  • Guest
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #10 on: October 29, 2017, 05:31:02 PM »
Witam,
zapłaciłam za program antywirusowy jakieś 2 tygodnie temu, mam na to dowód w postaci wyciągu z konta. Dzisiaj otrzymałam wiadomość, że ni zapłaciłam więc wyłączają mi dostęp do programu. Na infolinii (nie ma polskiej de facto) nikt nie odbiera, emaila dla klientów firma nie posiada (brak profesjonalizmu!). Jak mogę dochodzić swoich praw, skoro nie mam jak skontaktować się z firmą!!!

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Reklamacja i zwrot pieniędzy
« Reply #11 on: December 22, 2017, 03:30:40 PM »
Podaję kontakt do firmy, która obsługuje zakupy przez www w Polsce.
https://forum.avast.com/index.php?topic=211032.msg1437035#msg1437035