Author Topic: nefunkční lokalizace  (Read 2912 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
nefunkční lokalizace
« on: August 29, 2016, 01:58:37 PM »
Dobrý den, již jsem se na to ptal s jiným dotazem, ale nebylo mě na toto odpovězeno......od první verze programu 5 mám problém na všech zařízeních s lokalizací. Buď nefunguje vůbec, nebo nereaguje na příkazy z my.avast.com a když už funguje tak s přesností opravdu zajímavou viz obrázek.....podle bodů na mapě, když vím kde se telefon nachází, to vypadá jako když to nebere vůbec gps signál, ale jen z nějakých vysílačů wifi apod....na obrázku je vidět, že to neuvádí z jakého zdroje čerpal......kde je problém?...u vás v programu, nebo někde v nastavení telefonů...gps, mobilní data i wifi je na všech puštěno. Děkuji za odpověď

Offline hermansky

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 113
  • Product Manager - VPNs
Re: nefunkční lokalizace
« Reply #1 on: August 30, 2016, 04:03:01 PM »
Dobrý den,
to je zvláštní.. GPS v jiných aplikacích Vám funguje? Jaké máte zařízení?

REDACTED

  • Guest
Re: nefunkční lokalizace
« Reply #2 on: September 01, 2016, 10:21:16 AM »
Dobry den. Mam stejny problem. Psal jsem dotaz na Avast pred necelym tydnem a zatim zadna odpoved.
Me z 10ti pokusu 3x nasel mobil, ale ve vedlejsi vesnici. Nevim k cemu takova informace je dobra.
Domnival jsem se, ze mobil ktery hledam, nemusi mit zapnuta data, wifi ani GPS a ze GPS na telefonu zapnu a tim i lokalizaci ziskam pomozi web konzole nebo SMS z dalsiho telefonu.
Viz popis od Avast "Kontrola pomocí SMS: Umožňuje ovládat zařízení i bez internetového připojení"
Nic takoveho mi nefunguje, lokalizace mi nikdy neprisla ani na mejl ani na telefon, pouze 3x z deseti pokusu (a to jsem musel zaktivnit na hledanem mobilu data a GPS) do web konzole od Avastu s odchylkou skoro kilometr.
GPS mi v jinych aplikacich funguje na par metru presne, pouzivam ji nekolikrat tydne pri jizdach na kole. Mam Samsung Galaxy S4.
Taky jsem napochopil funci "Utajený režim (Stealth mode)". 
Nechal jsem si AntiThef "skryt".
Ovsem vsude kam se podivam (pres Spravce uloh) je videt, ze byla aplikace stazena, i ze je sluzba bezi. Jedine misto kde neni videt zalozka "Spusteno".

Taky jsem doufal, ze kdyz napr. tel budu hledat, pouziji funci alarm. Tato  funguje mi taky funguje obcas a pouze kdyz mobil ma aktivni pripojeni na internet.

Takze abych to shrnul... AntiThef mi prijde absolutne k nicemu.

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
Re: nefunkční lokalizace
« Reply #3 on: September 02, 2016, 11:45:49 AM »
běžně používám navigaci a vše funguje bez problému.....jedná se o xperiaZ1 všechny úspory apod vypnuty, aby bylo připojení vždy k dispozici....stejný problém, jsem měla na Asus Zenfone5, tam pomohla přeinstalace antitheftu, u xperie je to pořád stejné

REDACTED

  • Guest
Re: nefunkční lokalizace
« Reply #4 on: October 21, 2016, 05:09:46 PM »
Zial nefunkcne aj na P8Lite DualSIM, aj na XperiiM DualSIM Lokalizacny prikaz pride, ale na portal sa neodosle poloha.



Offline hermansky

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 113
  • Product Manager - VPNs
Re: nefunkční lokalizace
« Reply #5 on: October 24, 2016, 05:23:06 PM »
Předám to našim QA, to je opravdu zvláštní.. Zkoušel jste kdyžtak vynutit získání polohy přes SMS?