Author Topic: Nieoczekiwany błąd  (Read 2669 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nieoczekiwany błąd
« on: September 27, 2016, 05:36:17 PM »
Avast Premierę, licencja do 25.01.2018. Win 10 Prof, po aktualizacji rocznej. Dzisiaj Avastem przeskanowałem dysk C, usunął kilka starych sterowników Java. Potem wyskoczył komunikat " nie jesteś chroniony. Działająca w tle usługa nie jestcuruchomiona. Kliknięcie nacwłącz teraz daje komunikat AVast nie odpowiada. Kloknięcie na rozwiąż problemy pokazuje to samo. Klokając na swoje konto - pokazuje mnie prawidłowo wywołuje komunikat " Nieoczekiwany błąd. Na serwerze wystąpił nieoczekiwany błąd. Pracujemy nad rozwiązaniem. W zakładce Komponenty nieaktywne są pozycje: Osłona systemu plików. Osłona poczty, Osłona www, Bezpieczny DNS. I nie można ich włączyć.  Pozostałe składniki są aktywne i można jecwłączać lub wyłączać. Komunikat alarmu bezpieczeństwa Win 10 pokazał, ż zarówno Avast jak i Defender zostały wyłączone. Defendera włączyłem ręcznie, Avasta nie mogę. Nie mogę również wylogoać się ze swojego konta Avast. Z iPada wszedłem na stronę Avasta, wszystko jest prawidłowo, na Dellu z win 10 nic Avast nie działa, o czym uprzejmie mnie informuje i nie da się włączyć. A muszę w  popracować
Proszę o pomoc

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Nieoczekiwany błąd
« Reply #1 on: September 28, 2016, 10:24:59 AM »
Proszę z panelu sterowania, z listy programów (tam gdzie się usuwa programy) dać opcję napraw. A następnie ponownie uruchomić komputer.

REDACTED

  • Guest
Re: Nieoczekiwany błąd
« Reply #2 on: September 29, 2016, 12:26:18 AM »
Dziękuję :)

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Nieoczekiwany błąd
« Reply #3 on: October 10, 2016, 02:58:21 PM »
Już wszystko gra?
Pamiętaj o nas gdy trzeba będzie przedłużyć licencję :)