Author Topic: dotaz na účetní doklad  (Read 4492 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline regioprojekt

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
dotaz na účetní doklad
« on: December 30, 2013, 01:27:56 PM »
Dobrý den,
potřeboval bych získat účetní doklad za provedený nákup prodloužení licencí. Došel mi mail s potvrzením platby a licencí, ale pro účetní to není dostačující. A na prosbu přes mail mi přišlo, že nekomunikují v češtině.

Máte někdo návod, jak získat doklad podle našich zákonů?

Předem díky.

A ještě připomínka k ceně prodloužení. Když jsem dělal nákup z programu s licencí (asi 2 roky), tak mi vyšla vyšší cena než u nákupu licence z nově nainstalovaného programu bez licence. Normálně bych předpokládal, že stávající zákazník bude mít vetší slevu než úplně nový. Vypadalo to dost zvláštně.


Lukáš Havel

  • Guest
Re: dotaz na účetní doklad
« Reply #1 on: January 09, 2014, 09:37:24 AM »
Dobrý den,
pro zaslání daňového dokladu postupujte následovně:

1. otevřete stránky www.findmyorder.com (jazyk na češtinu můžete změnit kliknutím do pole "Select your language")
2. zadejte číslo objednávky a heslo, potvrďte tlačítkem "Najdi" (vyčkejte na zalogovaní do systému, někdy to může trvat déle)
3. po zobrazení objednávky zvolte "prohléhnout fakturu"
4. na další stánce zvolte "Stáhnou fakturu s DPH" - zobrazí se možnost uložení ve formátu .pdf
5. uložte fakturu na vaše PC (např. složka Dokumenty)

REDACTED

  • Guest
Re: dotaz na účetní doklad
« Reply #2 on: November 02, 2016, 09:36:07 PM »
Dobry den,
na odkazu stahnu isce jednu fakturu (vice voleb neni). Koupil jsem ale v prubehu r.2016 3 produkty, tak kde stahnu fakturu?

Offline prokopes

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 26
Re: dotaz na účetní doklad
« Reply #3 on: November 03, 2016, 01:28:53 PM »
Dobry den,

kazda objednavka by mela mit vlastni Číslo objednávky a prislusne Heslo.

Pokud byste cisla svych objednavek neznal, kontaktujte prosim nasi podporu na teto strance: https://cs.support.avast.com/support/tickets/new