Author Topic: Software updater a Čištění prohlížečů  (Read 4986 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline xobal

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Software updater a Čištění prohlížečů
« on: November 09, 2016, 07:30:28 PM »
Už dva týdny není v Software updateru kontrolována aktuálnost prohlížečů Google Chrome a Internet Explorer. Mozilla Firefox je kontrolována i nadále. A dnes přestalo fungovat Čištění prohlížečů. Po kliknutí na "Hledat doplňky prohlížečů" se nezobrazí žádné oznámení, ani se po "odfajfknutí" nezobrazí seznam instalovaných doplňků pro jednotlivé prohlížeče. A taky jsem si všimnul, že ve Správci úloh zmizel proces unsecapp.exe, který je už nějaký čas s Avastem svázán.

Offline grofo

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Software updater a Čištění prohlížečů
« Reply #1 on: November 16, 2016, 01:27:44 PM »
Mohl by jste prosim upresnit verzi Avastu a OS.
Dekuji Grof

Offline xobal

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Software updater a Čištění prohlížečů
« Reply #2 on: November 16, 2016, 03:57:53 PM »
Dobrý den
Používám Windows 7 Home 64bit a poslední verzi Avastu 12.3.2280 (build 12.3.3154.23). Pokud jde o problém s Čištěním prohlížečů, tak ten už byl řešen na anglickém fóru https://forum.avast.com/index.php?topic=192948.0 a byl zdárně vyřešen. Pokud jde o Software Updater, tak ten stále už asi tři týdny nezobrazuje aktuálnost prohlížečů Internet Explorer a Google Chrome (v seznamu instalovaných programů nejsou).  Nevím, týká-li se to i jiných prohlížečů. Kromě Exploreru a Chrome používám už jen Firefox, ale ten je i nadále v Software Updateru zobrazován.
« Last Edit: November 16, 2016, 05:44:48 PM by xobal »

Offline grofo

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Software updater a Čištění prohlížečů
« Reply #3 on: December 08, 2016, 09:38:55 AM »
Dobrý den,

bohužel Chrome a IE není podporován v SW updater.

Offline xobal

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Software updater a Čištění prohlížečů
« Reply #4 on: January 03, 2017, 07:18:59 PM »
Hm, a není to poněkud úsměvné, že je na webu Avastu prakticky na každé stánce (včetně této) vidět reklama, že Avast doporučuje používání prohlížeče Chrome, a přitom ho ve svém Software Updateru přestal podporovat?  :) Firefox je podporován stále, možná by to chtělo změnit reklamu. Ale Mozilla vám asi, na rozdíl od Google, tolik nenasype.  :)

REDACTED

  • Guest
Re: Software updater a Čištění prohlížečů
« Reply #5 on: January 26, 2017, 06:01:24 PM »
Dobrý den, zjistila jsem že Avast nechce čistit prohlížeče ... vždy mě napíše nepodařilo se stáhnout příslušná pravidla z internetu. Zkontrolujte vaše internetové připojení. Moje připojení je ale v pořádku ... Mám Mozillu a Chrome. Asi před 14 dny to bylo v pořádku.

Offline xobal

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 29
Re: Software updater a Čištění prohlížečů
« Reply #6 on: January 26, 2017, 09:48:15 PM »
V pořádku to bylo ještě včera. Dnes mi to píše to samé -  nepodařilo se stáhnout příslušná pravidla z internetu, zkontrolujte vaše internetové připojení. Opět se vloudila chybička. Snad to bude brzo opraveno.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Software updater a Čištění prohlížečů
« Reply #7 on: January 27, 2017, 09:32:23 AM »
Dobrý den,
děkujeme za upozornění a omlouváme se za problém. Včera byla vydána oprava, jde o verzi 413.

Miloš