Author Topic: Problem ze Skype  (Read 3234 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Problem ze Skype
« on: November 16, 2016, 07:48:48 PM »
Witam, kupilem Avast Premier i od tego czasu nie moge dzwonic ze Skype a takze nie mozna sie do mnie dodzwonic, po wylaczeniu "zapory ogniowej" wszystko wraca do normy. Szukalem w ustawieniach, pootwieralem wszystkie porty i nic, napisalem kilka maili do Avast, jednakze po wzieciu kasy widac ze nie spieszno im do pomocy. Moze ktos mial podobny problem. Posiadam Windows 7 i najnowsza wersje Skype
Pozdrawiam i prosze o pomoc  :)

REDACTED

  • Guest
Re: Problem ze Skype
« Reply #1 on: November 18, 2016, 09:37:26 PM »
Witam ponownie, czy jest tutaj ktos z Avast?? Czy w ten sposob traktuje sie ludzi ktorzy kupuja Wasze produkty i placa za nie?? Czy to jest Wasz sposob- ignorowanie? Zadnej odpowiedzi na forum ani na maile ktore wyslalem

REDACTED

  • Guest
Re: Problem ze Skype
« Reply #2 on: November 23, 2016, 10:56:01 AM »
Ja może powiem jak wyglądało to u Mnie i od razu powiem, że nie jestem z AVAST. Akurat ja zainstalowałem ponownie Skype i jakoś poszło. Choć też od jakiegoś czasu miałem podobny problem. Może spróbuj tak na początek.

Offline Eddy

  • Avast Evangelist
  • Maybe Bot
  • ***
  • Posts: 31079
  • Watching (over?) you
    • Malware removal, Biljart and other things.
Re: Problem ze Skype
« Reply #3 on: November 23, 2016, 11:00:16 AM »
markwiatek,
Jaki jest twój ID bilet?

REDACTED

  • Guest
Re: Problem ze Skype
« Reply #4 on: November 25, 2016, 09:53:36 AM »
JA zaktualizowałem Skype. Nawiasem mówiąc, miałem jeszcze jeden problem z nim, to po przeinstalowaniu wszystko było normalnie.

REDACTED

  • Guest
Re: Problem ze Skype
« Reply #5 on: January 02, 2017, 10:35:40 AM »
Po aktualizacji najszybciej da się załatwić taki problem. Czasami, ale to już dla osób, które są bieglejsze w temacie, można znaleźć jakaś lepszą wersję. Bogatszą w różnego rodzaju udogodnienia. Oczywiście najlepiej jest protestować możliwości.