Author Topic: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal  (Read 6036 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #15 on: September 11, 2023, 09:50:11 AM »
Z jiného emailu to evidované být nemuže když sem si avast profil z jineho emailu nezkládal.
Objednavku lze dokoncit i bez uctu Avast, takze se nekdy bohuzel stane, ze uzivatele udelaji preklep v emailu a pote muze dojit k nedoruceni upozorneni o nasledne platbe.
Před třemi dny mi přišel email,že to se mi do 48 hodin někdo ozve a bude řešit moji žádost(19194286)vrácení pěněz a pořád nic.Bylo mi napsano,že to může být evidované z jineho emailu,ale ja sem byl regitrovan pouze z emailu sch.patrik@email.cz posílal sem z toho emailu žadost a to i se screenem stzení peněz z mého učtu.
Chování vaši firmy je opravdu hnus,pokud se to brzo nevyřeší budu to řešit se svým právníkem.
Muzu potvrdit, ze vasi zadost evidujeme. O vikendu muze dojit ke zdrzenim. Pozadal jsem kolegy, aby vas pozadavek vyresili prednostne.

Offline xlarry

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #16 on: November 18, 2023, 09:27:30 AM »
Prosim, resim stejny problem, ID objednávky
#64893997...prosim o vraceni penez za nevyzadanou objednavku, formular s zadosti o vraceni penez je nefunkcni, dekuji Barta

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 234
Re: Stržení peněz za produkt co jsem si neobjednal
« Reply #17 on: November 20, 2023, 09:36:08 AM »
Prosim, resim stejny problem, ID objednávky
#64893997...prosim o vraceni penez za nevyzadanou objednavku, formular s zadosti o vraceni penez je nefunkcni, dekuji Barta
Dobry den, dekujeme za nahlaseni problemu s odkazem v uctu Avast. Pro vytvoreni zadosti muzete pouzit tento formular: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security

Vidim, ze jste mezitim vytvoril pozadavek pomoci jineho formulare (cislo pozadavku 19804917). Tento pozadavek brzy vyridime.

Za neprijemnosti se omlouvame.