Author Topic: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz  (Read 2990 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline xsony

• Newbie
  • *
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #15 on: May 14, 2017, 11:39:14 AM »
Dobrý den, také se chci podělito mojí zkušenost. Avast jsem si vždy aktivoval na 1 rok sám a našel jsem si vždy nejlevnější licenci. Ale to co jste  sami provedli nemá obdoby!!!!
Platil jsem za vaší automatickou obnovu jako stálej zákazník 1190Kč , přitom se dá obnova na 1rok/1pc sehnat za     AVAIS001U1R   Avast Internet Security 2017   1   Windows    761,10 Kč.
Kdyby jste mě strhli tuto částku nic bych nenamítal.
Ale co mě dopálilo nejvíc, jak jste sami mohly strhnout peníze když nemáte přístup k mému finančnímu účtu. (Měnil jsem kartu takže údaje jsou jiné).
Jako nechápu to......   Jak bylo psáno nahoře ,čekal bych  napálení leda od podvodných podomních prodejců, ne od společnosti, jakou je Avast. 

Offline jirkahudak2

• Newbie
  • *
« Reply #16 on: June 10, 2017, 12:33:40 AM »
Také jsem si nevšiml že po vypršení 60ti denní trial verze se mi automaticky obnoví licence. Ještě jsem si schválně kontroloval svůj na počítači nainstalovaný Avast kde nic o automatickém obnovení nebylo. Bohužel zapomněl jsem se podívat zdali to není nastavené zde :/

Předem děkuji

Offline ondra.mich

• Newbie
  • *
« Reply #17 on: June 12, 2017, 02:13:59 PM »
Dobry den,
uz je to tyden, co stale posilam e-maily o zruseni platby a vraceni penez, ale nikdo mi neodpovida. E-ail jsem odeslal ten den, co mi prisel e-mail, ktery mi dekoval za koupi produktu, o ktery jsem vsak nestal. 1190 Kc mi stale chybi na ucte. Vyplnil jsem i forular na odstoupeni od smlouvy a stale nic.

O.M.

Offline Milos

• Avast team
  • Super Poster
  • *
« Reply #18 on: June 12, 2017, 02:26:21 PM »
Dobry den,
na jakou e-mailovou adresu pisete? Jake mate ID tiketu, ktery jste vytvoril?

Milos

Offline ondra.mich

• Newbie
  • *
« Reply #19 on: June 14, 2017, 12:15:33 AM »
Rekl bych, ze cislo obejdnavky je    23536364962. Ale  je to zmatene, nez byla objednavka uskutecnena, mela jine cislo nez ma ted. Psal jsem na obchod@alwil.com. Mam pouzit jinou adresu?
O.

Offline Milos

• Avast team
  • Super Poster
  • *
« Reply #20 on: June 14, 2017, 09:12:55 AM »
Dobry den,
jestli jste resil nakup pres Alwil, tak kontakty maji zde: http://www.alwil.com/o-nas/kontakty.html a podle toho je spis spravny kontakt avast.obchod@alwil.com
Jinak muzete take kontaktoval nasi podporu a vytvorit tiket: https://support.avast.com/support/tickets/new

Milos

Offline ondra.mich

• Newbie
  • *
« Reply #21 on: June 19, 2017, 02:30:01 PM »
Bohuzel mi neprislo heslo k objednavce. Mam pouze cislo a blahoprani k vyhodnemu nakupu. Prodej probehl u Digital Driver a krome cisla objednavky 39758935000 nemam nic. Nenasel jse zadny kontakt, zadnou radu o reklamaci. Nic. Nevite, jak dal pokracovat?

O.

Offline Milos

• Avast team
  • Super Poster
  • *
« Reply #22 on: June 19, 2017, 04:49:38 PM »
Dobry den,
tak zkuste https://support.avast.com/support/tickets/new tam si vyrobte novy ucet a pak udelat ten tiket.

Milos

Offline xsony

• Newbie
  • *
« Reply #23 on: June 21, 2017, 10:14:07 PM »
Dobrý den, také se chci podělito mojí zkušenost. Avast jsem si vždy aktivoval na 1 rok sám a našel jsem si vždy nejlevnější licenci. Ale to co jste  sami provedli nemá obdoby!!!!
Platil jsem za vaší automatickou obnovu jako stálej zákazník 1190Kč , přitom se dá obnova na 1rok/1pc sehnat za     AVAIS001U1R   Avast Internet Security 2017   1   Windows    761,10 Kč.
Kdyby jste mě strhli tuto částku nic bych nenamítal.
Ale co mě dopálilo nejvíc, jak jste sami mohly strhnout peníze když nemáte přístup k mému finančnímu účtu. (Měnil jsem kartu takže údaje jsou jiné).
Jako nechápu to......   Jak bylo psáno nahoře ,čekal bych  napálení leda od podvodných podomních prodejců, ne od společnosti, jakou je Avast.

Cca po 10 dnech jsme se dohodli k mé spokojenosti.