Author Topic: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz  (Read 20775 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #15 on: May 14, 2017, 11:39:14 AM »
Dobrý den, také se chci podělito mojí zkušenost. Avast jsem si vždy aktivoval na 1 rok sám a našel jsem si vždy nejlevnější licenci. Ale to co jste  sami provedli nemá obdoby!!!!
Platil jsem za vaší automatickou obnovu jako stálej zákazník 1190Kč , přitom se dá obnova na 1rok/1pc sehnat za     AVAIS001U1R   Avast Internet Security 2017   1   Windows    761,10 Kč.
Kdyby jste mě strhli tuto částku nic bych nenamítal.
Ale co mě dopálilo nejvíc, jak jste sami mohly strhnout peníze když nemáte přístup k mému finančnímu účtu. (Měnil jsem kartu takže údaje jsou jiné).
Jako nechápu to......   Jak bylo psáno nahoře ,čekal bych  napálení leda od podvodných podomních prodejců, ne od společnosti, jakou je Avast. 

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #16 on: June 10, 2017, 12:33:40 AM »
Také jsem si nevšiml že po vypršení 60ti denní trial verze se mi automaticky obnoví licence. Ještě jsem si schválně kontroloval svůj na počítači nainstalovaný Avast kde nic o automatickém obnovení nebylo. Bohužel zapomněl jsem se podívat zdali to není nastavené zde :/

Předem děkuji

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #17 on: June 12, 2017, 02:13:59 PM »
Dobry den,
uz je to tyden, co stale posilam e-maily o zruseni platby a vraceni penez, ale nikdo mi neodpovida. E-ail jsem odeslal ten den, co mi prisel e-mail, ktery mi dekoval za koupi produktu, o ktery jsem vsak nestal. 1190 Kc mi stale chybi na ucte. Vyplnil jsem i forular na odstoupeni od smlouvy a stale nic.

O.M.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #18 on: June 12, 2017, 02:26:21 PM »
Dobry den,
na jakou e-mailovou adresu pisete? Jake mate ID tiketu, ktery jste vytvoril?

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #19 on: June 14, 2017, 12:15:33 AM »
Rekl bych, ze cislo obejdnavky je    23536364962. Ale  je to zmatene, nez byla objednavka uskutecnena, mela jine cislo nez ma ted. Psal jsem na obchod@alwil.com. Mam pouzit jinou adresu?
O.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #20 on: June 14, 2017, 09:12:55 AM »
Dobry den,
jestli jste resil nakup pres Alwil, tak kontakty maji zde: http://www.alwil.com/o-nas/kontakty.html a podle toho je spis spravny kontakt avast.obchod@alwil.com
Jinak muzete take kontaktoval nasi podporu a vytvorit tiket: https://support.avast.com/support/tickets/new

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #21 on: June 19, 2017, 02:30:01 PM »
Bohuzel mi neprislo heslo k objednavce. Mam pouze cislo a blahoprani k vyhodnemu nakupu. Prodej probehl u Digital Driver a krome cisla objednavky 39758935000 nemam nic. Nenasel jse zadny kontakt, zadnou radu o reklamaci. Nic. Nevite, jak dal pokracovat?

O.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #22 on: June 19, 2017, 04:49:38 PM »
Dobry den,
tak zkuste https://support.avast.com/support/tickets/new tam si vyrobte novy ucet a pak udelat ten tiket.

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #23 on: June 21, 2017, 10:14:07 PM »
Dobrý den, také se chci podělito mojí zkušenost. Avast jsem si vždy aktivoval na 1 rok sám a našel jsem si vždy nejlevnější licenci. Ale to co jste  sami provedli nemá obdoby!!!!
Platil jsem za vaší automatickou obnovu jako stálej zákazník 1190Kč , přitom se dá obnova na 1rok/1pc sehnat za     AVAIS001U1R   Avast Internet Security 2017   1   Windows    761,10 Kč.
Kdyby jste mě strhli tuto částku nic bych nenamítal.
Ale co mě dopálilo nejvíc, jak jste sami mohly strhnout peníze když nemáte přístup k mému finančnímu účtu. (Měnil jsem kartu takže údaje jsou jiné).
Jako nechápu to......   Jak bylo psáno nahoře ,čekal bych  napálení leda od podvodných podomních prodejců, ne od společnosti, jakou je Avast.

Cca po 10 dnech jsme se dohodli k mé spokojenosti.

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #24 on: June 27, 2017, 03:33:37 PM »
Zdravim toto jsem poslal na avast podporu a dostalo se mi odpovedi ze odpovidaji na emaili pouze v anglictine, nemcine atd. Atd.
E-mail zákazníka: joshin@seznam.cz
Poznámky zákazníka: Dobrý den, není to ani týden kdy jsem byl naprosto
šokovaný vaší praktikou automatického prodlužování licence. Žádam
okamžité vrácení peněz za víše uvedené číslo objednávky na učet z
ktereho jste si strhli sami penize!

V případě související poptávky byla vyplněna následující pole.

Číslo objednávky: 39978210800
Datum objednávky: 16. června 2017
ID stránky: avast
Název místa: AVAST Software s.r.o.
Jméno zákazníka: Jirka Prdelka


Takze sem jim tooto nechal prelozit do anglictiny a poslali me uplne stejnej email ze odpovidaji pouze na anglicke nemecke emaili, sem zoufali a naprosto sokovany. Budu se muset obratit na COI

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #25 on: June 28, 2017, 10:35:29 AM »
Dobry den,
optal jsem se na supportu, jak to je, a dostal jsem odpoved, ze poprve jste kontaktoval spolecnost Digital River a ti opravdu nepodporuji Cesky jazyk.
Pak jste kontaktoval Avast support v Anglictine a tam se Vam budou samozrejme venovat.
Ohledne nasi podpory v Ceskem jazyce -- pry na to nemame primo vyclenene lidi, ale pokud je to mozne, tak resime pozadavky v Ceskem jazyce.

S pozdravem,
Milos

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #26 on: July 23, 2017, 01:49:29 AM »
K sakru to je strašný co já tady čtu! Jsem potencionální zákazník Avastu, rozmýšlím, zda si koupit Avast Premier a když vidím ty problémy lidí s automatickými platbami (a dalšímí problémy v jiných vláknech tohoto fóra) - tak mě chuť na koupi licence rychle přešla!

Chci mít absolutní kontrolu nad svými finančními transakcemi. Chápu, když Avast pošle inforamční email, který skončí ve spamu - že to těžko může ovlivnit. Každopádně pouze zákazník/user by měl být ten, kdo ve finále transakci potvrdí nebo zamítne. Systém automatického předplatného, kde když zákazník nereaguje  - tak mu pro jistotu peníze strhneme - je neomluvitelný!!! To se prostě nesmí stát za žádných okolností.

Přitom by to mohlo být tak jednoduché. Skončí předplatné - skončí služba (přestane fungovat software). Chceš pokračovat? Zaplať jednorázově, nebo obnov předplatné. Takový přístup je user friedly.

Podpora - jak je možné, že česká firma se sídlem v Praze nepodporuje český jazyk??? Chápu, že z anglicky mluvících zákazníků máte větší zisky, ale takový přístup přece nemůžete myslet vážně?! To jsou vám čeští zákazníci tak lhostejní?

Je mi líto, vážení v Avastu. Váš přístup k zákazníkům rozhodně ukázkový není. Důvěra ve firmu, která nabízí bezpečnost v online světě musí být více než 100%. Ochrana a bezpečnost PC/MAC, počítačové sítě nebo mobilu je dnes klíčová a je nutné, aby zákazník (který koupil produkt/službu na českém území v českém jazyce) dostal okamžitou podporu v případě problému ve svém rodném jazyce. Nejsem člověk zbrklých rozhodnutí. Ještě že mě napadlo se před koupí licence podívat do fóra na potencionální problémy. Teď vidím, že jsem si ušetřil spoustu problémů a své nervy.

Čím větší firma, tím větší problémy. Všechny fungují stejně - jak přes kopírák. Vydají miliony za marketing, nalákají zákazníky a když zaplatí, tak už "je maj na háku". Smlouvy napsané drahými právníky jsou neprůstřelné a zákazník pak nemá dovolání. V případě problému (jak jsem tak zběžně pročetl toto fórum) je nejčastější odpověď formou odkazu na podporu, kde vás pravděpodobně - hlavně v češtině - nepodpoří. Zkuste více investovat také do podpory, myslím, že by si to zákazníci zasloužili.

OK - zkusím to znovu za rok. Máte skvělé služby o které mám zájem (už jsem vyzkoušel VPN a až na malý detail https://forum.avast.com/index.php?topic=206029.0 jsem spokojený). Ovšem já mohu udělat obchod jen s tím, na koho se mohu kdykoli obrátit a na koho se mohu spolehnout - obzvlášť v oblasti bezpečnosti. Myslím si, že v kvalitní firmě by měl být zákazník na prvním místě a to si zatím o firmě Avast nemyslím.

#sorryjako

 
« Last Edit: July 23, 2017, 03:00:47 AM by StanTheMan »

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #27 on: August 07, 2017, 05:17:28 PM »
take se mi odečetla platba i když jsem nechtěl prodlužovat.cca 790,- kc
cekal jsem na emai od avstu jak ukoncit predplatne ale nic nedosla a platba se automaticky strhla na celej rok.
nechci tuhle sluzbu vyuzivat a nechci ji platit. jak dostanu sve penize zpet?
psal jsem na avast udelal novou udalost uz skoro pred tydnem ale zadna odpoved.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #28 on: August 08, 2017, 10:38:26 AM »
Dobry den,
jake je ID vaseho tiketu z https://support.avast.com/support/tickets/new ?

Diky,
Milos

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #29 on: August 09, 2017, 06:42:35 PM »
nevim ukazuje mi to jen tohle číslo #904720
a pod tim je tohle Vytvořeno Čt, 3 Srpen at 6:31 PM Zástupce: Andrew Sestak

muzete me kontaktovat klidne ina mailu koto.time@gmail.com nebo tel 774117750

dekuji petr