Author Topic: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz  (Read 21086 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #30 on: August 10, 2017, 07:57:30 AM »
Dobry den,
predal jsem info nasemu supportu, aby se podivali, kam se zatoulal.

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #31 on: August 10, 2017, 02:01:57 PM »
děkuji

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #32 on: August 20, 2017, 06:09:07 PM »
Dobrý den, take se mi odečetla platba 790,- bez emailu bez ničeho. Nechci prodlužovat produkt rád bych vrácení peněz.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #33 on: August 22, 2017, 01:43:33 PM »
Dobry den,
obratte se, prosim, na nasi podporu: https://support.avast.com/support/tickets/new

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #34 on: August 28, 2017, 04:58:13 PM »
Dobrý den chtěl bych nahlásit neoprávněné strhnutí částky a to 1390Kč od firmy DIGITAL RIVER IRELAND
SHANNON, CO.
IRL Chtěl bych peníze zpět jelikož sem nezadal při platbě licence na 1 rok u antivirusu automaticke prodloužení a ještě mi zbývá 89 dní do konce licence!!! ... Bedete to nějak prosím řešit ty peníze mi budou teď chybět v rozpočtu jelikož sem nečekal nějaké automatické stržení peněz z karty... A ještě ke všemu jsme nedostal žádný mail nebo předem upozornění že se mi bude strhávat ona částka!!! :( ... Mrzí mě to od vás jelikož sem s vámy doposavaď spokojen a vy se mi tímto odvděčíte!!! :( Doufám že to bude co nejrychleji vyřešeno ... Odpověd mi kdyžtak napište na mail judrsud@gmail.com budu si ho teď hlídat kvůli vaší odpovědi na mojí námitku!!! Jaroslav Maršál

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #35 on: August 29, 2017, 12:50:02 PM »
Dobry den,
toto umi vyresit nase podpora: https://support.avast.com/support/tickets/new

Milos

Offline magdalena.vlastnikova

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #36 on: November 01, 2023, 01:58:58 AM »
Také mi byly strženy peníze za něco, co jsem si vůbec neobjednala. Konkrétně částka 1090 Kč bez jakéhokoliv upozornění, variabilního symbolu, emailu, čísla objednávky. Již jsem psala na podporu, je to víc jak týden a zatím bez odpovědi.

Offline tomas.pivovar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #37 on: November 09, 2023, 12:44:18 AM »
Dobrý deň. Chcel by som zrušiť predplatné vášho produktu, a vrátiť peniaze. Číslo mojej objednávky je 131122549100. Bohužiaľ je to trochu komplikované. Váš produkt používam na svojom laptope kde používam desktopovú verziu. Túto by som chcel zrušiť, a vrátiť peniaze. Ale. Je tu jeden problém. Na svojom tablete používam taktiež Avast, ale pre android. Som tedas zmetený ako som vlastne na tom, čo mám, a čo nie. Prosté vyhodnotenie môjho statusu u vás. Žiadam Vás teda o urýchlenú odpoveď. Moja emailová adresa je tomas.pivovar@gmail.com . S pozdravom Tomáš Pivovar

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 245
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #38 on: November 10, 2023, 03:18:28 PM »
Dobry den, i v tomto pripade doporucujeme kontaktovat nasi podporu: https://support.avast.com/cs-cz/contact/enter

Offline tomas.pivovar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #39 on: November 20, 2023, 01:24:20 AM »
prokopes_      Dobrý deň. Odkaz, ktorý ste mi zaslal mi v žiadnom prípade nepomohol. Žiadam Vás o nejaký kontakt kde by som mohol predostrieť svoj problém, dostať ODPOVEDE, a potom podľa návodu sa s týmito problémami vysporiadať. Je to pre vás zložité? Prosím o odpoveď. S pozdravom Tomáš Pivovar,

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 245
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #40 on: November 20, 2023, 09:54:53 AM »
prokopes_      Dobrý deň. Odkaz, ktorý ste mi zaslal mi v žiadnom prípade nepomohol. Žiadam Vás o nejaký kontakt kde by som mohol predostrieť svoj problém, dostať ODPOVEDE, a potom podľa návodu sa s týmito problémami vysporiadať. Je to pre vás zložité? Prosím o odpoveď. S pozdravom Tomáš Pivovar,
Mrzi me, ze se vam nedari nasi podporu kontaktovat. Zkusil byste, prosim, vas problem popsat v tomto predvyplnenem formulari? https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_other_general_pc_avast-premium-security
Pokud se vam odeslat pozadavek nepodari, dejte mi vedet. Dekuji,

Offline ales1585

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #41 on: November 28, 2023, 10:24:31 AM »
Přeji dobrý den,

Syn (15) let uvěřil Vaší reklamě na bezplatné vyzkoušení produktu  Avast Premium Security ,  produkt si objednal.
Před 3 dny se pokoušel z vašeho sytému odhlásit, ale oznámení o chystané platbě za Avast Premium Security  mu na účtu zůstalo.
Tímto Vás žádám o okamžité zrušení předplatného na službu Avast Premium Security, Číslo objednávky: 64013662   ( Autorizovaný prodejce: Noventiq).
Děkuji 
 

Offline prokopes_

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 245
Re: automatické proloužení předplatného a strhnutí peněz
« Reply #42 on: November 29, 2023, 10:50:36 AM »
Přeji dobrý den,

Syn (15) let uvěřil Vaší reklamě na bezplatné vyzkoušení produktu  Avast Premium Security ,  produkt si objednal.
Před 3 dny se pokoušel z vašeho sytému odhlásit, ale oznámení o chystané platbě za Avast Premium Security  mu na účtu zůstalo.
Tímto Vás žádám o okamžité zrušení předplatného na službu Avast Premium Security, Číslo objednávky: 64013662   ( Autorizovaný prodejce: Noventiq).
Děkuji
Dobry den, vidim, ze jste spravne vytvorili pozadavek pro zruseni predplatneho. Pozadal jsem kolegy, aby tento pozadavek vyresili prioritne.