Author Topic: Generální heslo  (Read 2524 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Generální heslo
« on: February 05, 2017, 08:19:32 PM »
Ahoj,
může mě někdo poradit, proč mě po několika hodinách začala aplikace Avast Hesla odmítat generální heslo ?
Dával jsem pár hodin všechna hesla do programu, abych je mohl smazat z prohlížeče a najednou konec a už se tam nedá dostat.
Děkuji

Offline Tomáš Hellebrand

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 75
  • Product owner of Avast Passwords
    • Avast Passwords
Re: Generální heslo
« Reply #1 on: February 06, 2017, 11:57:32 AM »
Dobrý den,

pokud se vám Avast Hesla odmítají odemknout a říkají, že Generální Heslo je špatně, tak jej asi opravdu zadávate jinak, než když jste si Avast Hesla aktivoval. Zkuste si zkontrolovat, jestli nemáte zapnutý CAPS lock (nebo ho naopak zapnout, jestli jste ho neměl zapnutý při nastavování hesla), jestli třeba nemáte v systému změněné rozložení klávesnice (často uživatelé přepínají z anglické do české klávesnice) apod.

Pokud by se vám přesto nepodařilo Avast Hesla odemknout, je možné smazat účet a začít úplně od znova. V tom případě bych vám doporučoval nechat hesla z prohlížeče automaticky naimportovat, není potřeba je ručně zadávat.
« Last Edit: February 06, 2017, 12:08:07 PM by Tomáš Hellebrand »
Tomas Hellebrand
Product owner of Avast Passwords

REDACTED

  • Guest
Re: Generální heslo
« Reply #2 on: February 06, 2017, 01:36:45 PM »
Děkuji, všechny možnosti co píšete jsem již zkusil. Asi mě nezbývá nic jiného než reinstalace. Děkuji

REDACTED

  • Guest
Re: Generální heslo
« Reply #3 on: February 16, 2017, 10:46:13 AM »
Dobrý den,
mám tentýž problém s pinem do hesel v aplikaci Avastu free na mobilu(android). Po třeba deseti pokusech se přihlásím, obnova pinu v nabídce končí chybou.
Pin mám pouze číselný takže k chybě velkých a malých písmen nemůže dojít. Je tam prostě nějaká chyba a je třeba ji opravit, jinak je atto aplikace nanic.

Offline Tomáš Hellebrand

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 75
  • Product owner of Avast Passwords
    • Avast Passwords
Re: Generální heslo
« Reply #4 on: February 17, 2017, 03:39:05 PM »
Říkáte, že vám aplikace 9x odmítne PIN a podesáté ten samý PIN akceptuje a odemkne se?
Tomas Hellebrand
Product owner of Avast Passwords