Author Topic: Nový update, chýba Pause button.  (Read 1813 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nový update, chýba Pause button.
« on: February 07, 2017, 04:33:24 PM »
Zdravím,
je nejaká možnosť ako pozastaviť vírovú kontrolu? (V predošlej verzií tam bolo viacero možností a jedna z nich bola Pozastaviť) Používam verziu 17.1.2286 Avast Internet Security. Takisto, keď prebieha Úplný Test systému, nemám ani len šajnu aké súbory sú teraz prezerané. (Takisto v predošlej verzií bolo vidno, čo je prehľadávané v danú chvíľu, takto tak iba vidím 0% už dobrých 30 minút a čakám na nejaký ten progress).
Za odpoveď vopred ďakujem.

Offline lagin

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
  • Quality Assurance Engineer
Re: Nový update, chýba Pause button.
« Reply #1 on: February 08, 2017, 04:31:26 PM »
Dobry den, tato moznost byla v nove verzi odebrana. Pokud minimalizujete Avast behem scanu a pak ho otevrete, tak je tam bug, ze uz nevidite progress (tento bug uz je nareportovan). Diky.

Offline radek178

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 39
Re: Nový update, chýba Pause button.
« Reply #2 on: February 10, 2017, 10:09:37 AM »
Je jedno, ze je tam bug. Proc je tlacitko pause odebrano? Ja si treba zastavoval test, kdyz jsem sel od PC pryc a potreboval jsem ho vypnout. Delate z lidi naprosto neschopna individua. Ja si chci rozhodovat, co bude program v PC delat a ne aby program ridil me.

REDACTED

  • Guest
Re: Nový update, chýba Pause button.
« Reply #3 on: February 10, 2017, 03:41:18 PM »
Je jedno, ze je tam bug. Proc je tlacitko pause odebrano? Ja si treba zastavoval test, kdyz jsem sel od PC pryc a potreboval jsem ho vypnout. Delate z lidi naprosto neschopna individua. Ja si chci rozhodovat, co bude program v PC delat a ne aby program ridil me.
Sám by som to lepšie nepovedal. Keď sa mi loadujú náročnejšie programy, tak s bežiacou kontrolou čakám storočia, preto som si vždy kontrolu pozastavil a po načítaní programu dal opäť pokračovať. Predošlá verzia bola omnoho lepšia, každému je jedno, že GUI vyzerá inak, modernejšie, keď z toho programu bolo ubraté oproti staršej verzií.
« Last Edit: March 12, 2017, 08:36:01 PM by bot1bot »