Author Topic: Avast Internet security - chyby po update na novou verzi  (Read 2252 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast Internet security - chyby po update na novou verzi
« on: February 08, 2017, 09:39:34 AM »
Ad příloha 1 - Kliknutí na opravit vše nic nedělá.

Ad příloha 2 a 3 - Ukazatel testu je trvale na 0% ale na ikoně dole na windows baru je vidět, že kontrola běží. U úplného testu systému však po dojetí aplikace ani nezobrazí výsledky (lze je však dohledat v logu). U celkového testu jsou výsledky po konci testu korektně aplikací zobrazeny.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet security - chyby po update na novou verzi
« Reply #1 on: February 08, 2017, 02:07:30 PM »
+ Zmizla možnosť pozastaviť test a nezobrazuje ani práve prehľadávaný súbor, takže keď tam dlho ukazuje 0% a nič iné, je to tak trocha mätúce a človek má pochyby, že to niečo robí. Od updatu mám problémy aj s hrou GTA 5, vždy keď sa ju pokúšam spustiť, nezapne sa, vybehne GTA5.exe prestalo pracovať. Tento problém však vyriešilo dočasné vypnutie Štítu súborového systému (potom som pridal priečinok s hrou do výnimiek, takže štít netreba vypínať, ale pred updatom netrebalo ani to). Čo sa týka toho mám otázku, pri Úplnom vírusovom teste sú tieto súbory vo výnimkách taktiež testované alebo sú preskočené?

Offline maskova

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Avast Internet security - chyby po update na novou verzi
« Reply #2 on: February 08, 2017, 04:23:46 PM »
Dobry den D.Sem,

mam otazku ohledne druheho problemu, co popisujete. Kdyz test bezel, minimalizoval jste Avast UI a nasledne ho zas maximalizoval pres vyskakovaci okenko v dolnim pravem rohu? Popripade mohl byste poskytnou vice informaci o tom, co jste delal s Avast UI behem toho, co test bezel?

Dekuji,
Jana.
« Last Edit: February 08, 2017, 04:37:00 PM by maskova »

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Internet security - chyby po update na novou verzi
« Reply #3 on: February 08, 2017, 05:09:15 PM »
Notebook jsem nechal v práci. Zítra to ráno vyzkouším a dám vědět.

Na desktopu to vypadá se funguje v tom smyslu, že je pouze 0% zobrazeno delší dobu a pak se % rozjedou.

EDIT: Na notebooku vyřešeno reinstalací.
« Last Edit: February 09, 2017, 07:10:09 AM by D.Sem »

Offline radek178

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 39
Re: Avast Internet security - chyby po update na novou verzi
« Reply #4 on: February 10, 2017, 10:08:09 AM »
Mne test na 0% visi uz asi 7 hodin... Vypustili betu nebo snad alfu. Tohle v dnesni dobe nechapu. Kam jako spechali? Par dni pockam, jestli nevyjde update a kdyz nic. Tak delam Avastu definitivni pa pa. Na podzim jsem ho odinstalvoal kvuli problemum. Rekl jsem si, ze pockam na novou verzi a ona ma dalsi problemy.

Instalace byla delana na PC bez AV. Nedavna cista instalace.