Author Topic: cleanup a nefunguje  (Read 2591 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Josef63

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
cleanup a nefunguje
« on: February 16, 2017, 12:23:54 PM »

Dobrý den. Mám Internet Security. Jeho součástí je i Cleanup Premium. PO jeho spuštění proběhne kontrola. Krok 1 proběhne o.k.. Při 2. najde neplatné položky v registrech. Dám vyřešit a Cleanup začne pracovat. A nic. Za 1 až 3 hodiny(ověřováno několik dnů, několikrát za sebou) se objeví hláška: Krátkodobý výpadek služeb. Zkuste znovu. Asi je něco špatně. Děkuji všem za radu co s tím. Nebo si mám zase objednat: NEJDETO?

Offline TheOwner

  • Poster
  • *
  • Posts: 406
Re: cleanup a nefunguje
« Reply #1 on: February 17, 2017, 07:13:59 PM »
Radeji bych to nepouzival vubec, pokud nechces mit problemy se systemem. Pises neco o cisteni registru a tomu bych se vyhnul uplne. Na cisteni docasnych souboru ti muzu doporucit CCleaner ve vychozim nastaveni bez pouziti funkce cisteni registru.

BTW proc chces vycistit registr? Mas nejaky problem, ktery myslis ze tohle vyresi? Ver tomu ze ne, spis ti problemy nastanou.
« Last Edit: February 17, 2017, 08:06:41 PM by TheOwner »

Offline Josef63

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
Re: cleanup a nefunguje
« Reply #2 on: February 18, 2017, 10:00:59 AM »
no, měl jsem napsat že to má smazat neplatné položky v registrech. Ale tomu já nerozumím. Je ale škoda, že jsem si zaplatil něco, co je asi nebezpečné pro můj PS a jako bonus to nefunguje. :-\

Offline TheOwner

  • Poster
  • *
  • Posts: 406
Re: cleanup a nefunguje
« Reply #3 on: February 18, 2017, 03:03:35 PM »
no, měl jsem napsat že to má smazat neplatné položky v registrech. Ale tomu já nerozumím. Je ale škoda, že jsem si zaplatil něco, co je asi nebezpečné pro můj PS a jako bonus to nefunguje. :-\

A prave proto ze tomu nerozumis tak na to ani nesahej. Cisteni registru je velice nebezpecne a ani sam Microsoft nedoporucuje cistit registr. Neprinese ti to zadne zrychleni PC, ani misto na disku, jen mozne problemy. Tyhle cistice jsou nekdy horsi jak virus. A tohle je ciste marketing, protoze nepotrebujes nic vic nez free verzi antiviru. Kupovat si neco a nerozumet tomu je divny pristup, ale to uz je na kazdem kdyz tupe veri reklamam :)
« Last Edit: February 18, 2017, 03:46:18 PM by TheOwner »