Author Topic: lokalizace+záznam  (Read 1729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
lokalizace+záznam
« on: March 06, 2017, 09:42:49 AM »
Dobrý den, po poslední aktualizaci nefunguje nahrávání zvuku, tedy nahraje se, ale po spuštění souboru není nic slyšet, asi šum, zkoušel jsem různé přehrávače a ani na jednom to nefunguje.....dále poloha GPS je pouze s přesností 1 km což je tedy značně nepřesné až k smíchu, ostatní aplikace v telefonu jako Mapy, navigace fungují bez problému...nastavení gps telefonu je na velmi přesné.....při zkoušce u ostatních telefonů mám stejný problém lokalizace 800-1200 m. Vypadá to, jako když to bere polohu jen z WIFI nikoliv z GPS....oba telefony jsou s android 6.0.1.   Kde může být problém ? Děkuji za info

Offline hermansky

  • Avast team
  • Full Member
  • *
  • Posts: 113
  • Product Manager - VPNs
Re: lokalizace+záznam
« Reply #1 on: March 16, 2017, 02:24:30 PM »
Dobrý den,
jakou verzi Anti-Theftu používáte?

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
Re: lokalizace+záznam
« Reply #2 on: March 17, 2017, 08:35:41 AM »
verze 4.2.0   loikalizace funguje jen když je v telefonu nastaveno lokalizovat pouze GPS, jakmile se přidá přesná lokalizace síť + wifi tak si to žije vlastním životem...telefon na jednom místě celý den a rozptyl 1 km......to nahrávání jsem zkoušel znovu a jednou to nahraje se zvukem a třeba při dalším nahrávání soubor existuje ,ale není slyšt vůbec nic ani šum....zkoušel jsem to na všech 3 telefonech co mám a je to všude stejné