Author Topic: odečtená platba z kred.karty !!!  (Read 6670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
odečtená platba z kred.karty !!!
« on: March 15, 2017, 09:54:20 PM »
Zajímavé,DRI*AVAST Softw mi odečetl samovolně platbu bez jakého koliv objednání,žádný e mail,nic a 1190 kč v tahu. Tak to mi připadá jako útok hackera,někde jsem tu četla,že nejsem jediná. Tak opravdu nevím,zda je Avast antivir či z....j  >:(
« Last Edit: March 15, 2017, 10:41:18 PM by Lenka18 »

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #1 on: March 16, 2017, 10:36:31 AM »
Dobry den,
pravdepodobne mate nastaveno automaticke obnovovani licence (https://www.avast.com/cs-cz/faq.php?article=AVKB24#idt_0100). Pripadne se obratte na nasi podporu: https://support.avast.com/support/tickets/new

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #2 on: March 16, 2017, 10:39:03 PM »

nemám žádnou licenci,a kromě toho by měl přece přijít nějaký e mail o prodloužení licence ne ? ! Kontaktuji i svou banku,jak k tomu mohlo dojít bez mého vědomí.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2293
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #3 on: March 17, 2017, 12:16:13 PM »
Dobry den,
doporucoval bych Vam kontaktovat nasi podporu, kde umi zjistit, proc Vam byla platba strzena z uctu. Ohledne emailu zalezi, jestli v nem nebyl nejaky preklep a jestli treba neskoncil ve slozce SPAM.

Milos

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #4 on: March 17, 2017, 02:01:53 PM »
kontroluji všechny složky pravidelně i spam ! To mi zní jako výmluvy. To vše je zcela irelevantní. Je to jako jít do obchodu,nic nekoupit ale ztrhnou vám za možná chtěný produkt ? Již mne e maily o tomto problému unavují. Pokud vše nebude srovnáno během příštího týdne obrátím se příslušná místa. Děkuji za reakce,ovšem zatím bezvýsledné.

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #5 on: March 19, 2017, 10:17:00 PM »
Stalo se mi to samé. Pochopila bych nepohlídané automatické prodloužení a následně vymáhání platby, ale nechápu, jak je možné, že z účtu odejde platba absolutně bez mého vědomí.

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #6 on: March 20, 2017, 08:30:08 AM »
Jak vidím,rozhodně nebudu jediný klient chytrého Avastu, a tak řešení je jednoznačné. Mediální upozornění,např. tv- Černé ovce a následně hromadná žaloba. Protože,byť se jedná o menší částky,tak v celku to bude asi jinak,že.  PS: Tak koukám a avast mi poslal číslo objednávky ale chybí heslo,dávám zapomenuté a nové by mělo přijít na e mail ,ze kterého tato objednávka odešla.Samozřejmě, že mě nic nepřišlo.Prostě to znamená,že prostřednictvím   Avastu někdo okrádá lidi. !!!!!!!

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #7 on: March 20, 2017, 09:09:15 AM »
Další zpráva.Údajně mi byla částka odeslána zpět již 18,ale u mě stále nic. Tak to jsem tedy zvědavá,kampa to poslali umělci,když se mne opět nikdo neptal na žádné potvrzující informace,jako číslo karty,ze které ta podivná obj. měla být placena, jak se vlastně jmenuji atd. Na toto nemám slov.Chování amatérů mne zcela od tohoto antiviru či co to je,zcela odradil . Po ukončení a doufám bez soudů ,již nechci s Avastem nic mít! Velké zklamání.

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #8 on: March 20, 2017, 09:53:41 AM »
Naprosto stejný průběh s objednávkou i "heslem"...

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #9 on: March 20, 2017, 11:09:03 AM »
já na FB-POZOR AVASt ODEČÍTÁ PLATBY A VY JSTE SI NIC NEPŘEDPLATILI !!!!!

Vítek Skřítek Eliáš
Vítek Skřítek Eliáš To dela uz dloooouho.
· asi před hodinou

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #10 on: March 20, 2017, 11:15:24 AM »
A jak teď postupovat dál? Jediný možný způsob, jak avast kontaktovat, je webový formulář. Na tak "vyspělou" společnost mi to přijde tedy dost málo. Žádný telefonní nebo jiný přímý kontakt.

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #11 on: March 20, 2017, 11:34:20 AM »
telefon je : 274 005 777

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #12 on: March 20, 2017, 11:36:21 AM »
adresy: Budějovická 1518/13a
Michle
Praha
140 00 Praha 4         ,Vývoj software v Praze, Česká republika
Adresa: Enterprise Office Center, Pikrtova 1737/1a, 140 00 Praha 4
Telefon: 274 005 777
Otevírací hodiny: Dnes otevřeno · 9–17

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #13 on: March 20, 2017, 11:36:32 AM »
a nejsou to jen distributoři? už jsem volala na podobná čísla, vždy mě odkázali na webový formulář

REDACTED

  • Guest
Re: odečtená platba z kred.karty !!!
« Reply #14 on: March 20, 2017, 11:39:05 AM »
Tak tohle číslo pro změnu neposkytuje podporu v češtině :D opět odkázání na webový formulář.