Author Topic: Program optymalizacyjny Cleanup  (Read 2755 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Program optymalizacyjny Cleanup
« on: February 22, 2017, 11:24:21 AM »
Zakupiłem program Avast Cleanup. Jak do tej pory nie udało mi się wykonać pełnej procedury optymalizacji wydajności komputera. Proces zatrzymuje się na kroku 2-gim i nic się nie dzieje, objaw tak jakby się zawiesił. Dlaczego, bo przecież nie o to mi chodziło kupując program. Proszę o pomoc.

Offline Eddy

  • Avast Evangelist
  • Maybe Bot
  • ***
  • Posts: 31079
  • Watching (over?) you
    • Malware removal, Biljart and other things.
Re: Program optymalizacyjny Cleanup
« Reply #1 on: February 22, 2017, 11:28:36 AM »
Translated :
Proponuję zapytać pieniądze i skorzystać z bezpłatnego narzędzia takie jak CCleaner

REDACTED

  • Guest
Re: Program optymalizacyjny Cleanup
« Reply #2 on: March 21, 2017, 10:07:39 PM »
U mnie też cleanup działał na początku a teraz po skanowaniu wskazuje błędy, ale nie usuwa. Nie optymalizuje tylko kończy na 1 kroku. Jak po skanowaniu chcę od razu usunąć stare wpisy lub zbędne pliki przenosi mnie był znów zakupiła cleanup premium. Kupiłam avast pro i cleanup by odzyskać miejsce bo komputer wolno działał. Cleaner nie usuwa niczego nawet go odłączyłam i zainstalowałam od nowa i nic. Nie wiem co jest powodem?

REDACTED

  • Guest
Re: Program optymalizacyjny Cleanup
« Reply #3 on: March 28, 2017, 06:16:18 PM »
Ponad miesiąc temu kupilem avas cleanup, potem po przywróceniu systemu i zainstalowaniu Avast ta licencja nie działa, nie moge znalezc opcji aktywowania jej w programie. Na moim koncie online jest aktywna, a w programie po uruchomieniu cleanup odsyla mnie do zakupu.

REDACTED

  • Guest
Re: Program optymalizacyjny Cleanup
« Reply #4 on: March 28, 2017, 07:47:11 PM »
Witam

Czy pracownicy firmy Avast, czytają wątki forum?

W ostatnią niedziele, przed południem włączyłem komputer i uruchomiłem Cleanup. Komunikat w tej sytuacji jest ironią.  Zajmujemy się twoim komputerem. Zajmowaliście się moim komputerem do wieczora i to późnego. 6 MB rejestru do wyczyszczenia. Czyszczenie zakończył kolejny komunikat - nie powiodło się. Wyłączyłem komputer. Następnego dnia, czyli wczoraj, nie mogłem zalogować się na konto systemowe Windows. Windows uruchomił się z tymczasowym kontem.
Mieszane emocje wywołała sytuacja nieodpowiedniego hasła do konta. Dokładnie, używam PIN do logowania. Ale PIN pozwalał mi tylko na logowanie do tymczasowego konta. Druga opcja logowania z hasłem była odrzucana, bo hasło jest nieprawidłowe.
Komputer z trzy, cztery tygodnie, od pierwszego uruchomienia. Codziennie na nim pracowałem i hasło oraz PIN pasowało.

Teraz moje pytanie do pracowników, przedstawiciela Avast. Zapłaciłem za kilka licencji z którymi też jest problem, bo są nie aktualizowane między sobą. Wydałem sporo pieniędzy, zaufałem Wam. Kto zapłaci mnie za opóźnienie w pracy, za czas instalowania sytemu i oprogramowania?

PS zgłosiłem temat do uzyskania pomocy, nikt nie nawiązał ze mną kontaktu.
« Last Edit: March 28, 2017, 07:51:51 PM by Kamil70 »