Author Topic: Zwrot pieniedzy / reklamacja  (Read 7073 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Zwrot pieniedzy / reklamacja
« on: March 30, 2017, 04:19:06 PM »
Cześc , Bardzo prosze Was o pomoc. Automatycznie została przedłużona mi subskrycja , której nie chciałem. Dodatkowo została opłata 179 zł  pobrana dwa razy. Będę wdzieczny za wskazówki w celu odzyskania pieniedzy i sposobu zgłosznia reklamacji. Wiem ,że trzeba napisać jakieś oświadzczenie , ale nigdzie nie moge go znaleść... Pomóżcie !

Offline Pondus

  • Probably Bot
  • ****
  • Posts: 37530
  • Not a avast user
Re: Zwrot pieniedzy / reklamacja
« Reply #1 on: March 30, 2017, 04:31:02 PM »

REDACTED

  • Guest
Re: Zwrot pieniedzy / reklamacja
« Reply #2 on: April 03, 2017, 11:11:37 AM »
dziękuje za odpowiedż . A czy musze pisac  w języku angielskim  wiadomość, zgłaszając przez te strone reklamacje . Wysłałam w języku polskim 5 dni temu ( 30 marca) i jeszcze nie mama odpowiedzi Z tego co wiem   to na zgłoszenie reklamacjii jest 14 dni ,  czy tak? Troszkę się niecierpliwię .....;-(
 Bede wdzieczna za info zwrotne.

REDACTED

  • Guest
Re: Zwrot pieniedzy / reklamacja
« Reply #3 on: April 22, 2017, 08:17:47 PM »
W połowie marca zamówiłem program antywirusowy avast (zamówienie nr 23048459262). 28 marca zapłaciłem za niego 159 zł, zamiast 195, na skutek niejasnej informacji w otrzymanym mailu. Dodatkowo w tytule zapłaty zapomniałem wpisać numer referencyjny 4706568053 podany w mailu z instrukcją zapłaty. 6 kwietnia dopłaciłem brakującą kwotę, już z numerem referencyjnym w tytule zapłaty. W międzyczasie, po próbach kontaktu ze sprzedawcą, otrzymywałem kolejne maile, raz po polsku, raz po angielsku i już kilka razy wyjaśniałem tę sytuację. Przecież moja pierwsza wpłata musiała zostać zaksięgowana, czy nie można jej odnaleźć, np. po nazwisku wpłacającego? Teraz chciałbym już tylko odzyskać wpłacone pieniądze. Proszę o pomoc.

Krzysztof Rusiak

Numer zamówienia:23048459262
Data zamówienia: 25 marca 2017
Identyfikator miejsca: avast
Nazwa strony:AVAST Software s.r.o.
Nazwisko klienta: Krzysztof Rusiak

Podsumowanie zamówienia:
SKU produktu: SLA-01-001-24-MR
Nazwa produktu: Avast SecureLine PC - 1 PC, 2 Years
Ilość zamówiona: 1

REDACTED

  • Guest
Re: Zwrot pieniedzy / reklamacja
« Reply #4 on: May 30, 2017, 10:47:05 AM »
Witam czy udało się odzyskać pieniądze?

REDACTED

  • Guest
Re: Zwrot pieniedzy / reklamacja
« Reply #5 on: June 03, 2017, 05:22:29 PM »
Też mam problem z pozyskaniem zwrotu kosztów. Kupiłam nie ten program który chciałam. Zrobiłam zgłoszenie o zwrot pieniędzy i tak naprawdę od zakupu 15 maja 2017 r.  cały czas czekam na jakiś kontakt. Jedyne co to ciągle ze swojej strony podbijam wiadomość, ze strony Avasta nic się nie dzieje już 18 dni, a mam tylko 30.
Zaczyna mnie to niepokoić. Czy ktoś może mi pomóc?

Nr zamówienia 24762092462
Nazwa produktu: Avast Cleanup - 1 PC, 2 lata
SKU produktu: GMF-02-001-24-MR
Ilość zamówiona: 1



Offline rupiec

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Zwrot pieniedzy / reklamacja
« Reply #6 on: December 01, 2023, 03:53:02 PM »
hejka
ja wnioskuje o zwrot kasy, wykonuje krok po kroku tak jak chcą i dochodzę do punktu, gdzie mam wykonać telefon na podany numer.
Problem w tym, że mój telefon twierdzi, iż taki nr nie istnieje.

Miał ktoś podobnie?

Offline kleopatra17

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Zwrot pieniedzy / reklamacja
« Reply #7 on: January 12, 2024, 06:40:17 PM »
hejka
ja wnioskuje o zwrot kasy, wykonuje krok po kroku tak jak chcą i dochodzę do punktu, gdzie mam wykonać telefon na podany numer.
Problem w tym, że mój telefon twierdzi, iż taki nr nie istnieje.

Miał ktoś podobnie?

No właśnie doszłam do tego samego momentu i napisałam do nich na FB. Rozwiązałeś jakoś sprawę?