Author Topic: blokace stránky  (Read 4187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
blokace stránky
« on: April 04, 2017, 07:12:52 PM »
Nová verze Avast Internet Security blokuje stránku se hrou My Free Zoo http://www.myfreezoo.cz/game/.
Po zapnutí prohlížeče je první přihlášení do hry úspěšné. Po krátké době se objeví info se zprávou, že server není dostupný, prosím přihlaš se znovu.
Bohužel, poté se nemůžu ani dostat na přihlašovací stránku - tato stránka je nedostupná - zkoušeno na více prohlížečích.
Když vypnu všechny štíty Avastu, tak je vše v pořádku. Načtení stránky je bez problémů, žádné výpadky.
Když zapnu štíty až po spuštění hry, je většinou také vše v pořádku.
Tento problém nemám jenom já, na fóru hry je nás víc. Já jsem byl první, který si všiml, že to má souvislost s Avastem.

REDACTED

  • Guest
Re: blokace stránky
« Reply #1 on: April 08, 2017, 12:11:26 PM »
Funguje tady nějaká podpora. Čtyři dny a žádná reakce. :( :( :(
Tuto hru hrají i děti a jim je složité neustále vysvětlovat, že si před spuštěním hry musí vypnout štíty antivirového programu.
To Vám musí někdo pohrozit z Upjers, že díky vaši nečinnosti přichází o zisky ze hry!!!

REDACTED

  • Guest
Re: blokace stránky
« Reply #2 on: April 13, 2017, 12:22:49 PM »
Ahoj,
jak sis asi mohl všimnou, tak podpora tady asi moc nechodí.  :D :)

No každopádně já jim psal, jelikož jsem měl stejný problém jako ty. To co to dělá je firewall, nevím z jakého důvodu, ale začalo to blbnout i mě. Každopádně vím jak na to. Stačí, když vezmeš a vlezeš do pokročilého nastavení firewallu v avastu a vypneš detekci skenování portů. (viz. obrázek)


REDACTED

  • Guest
Re: blokace stránky
« Reply #3 on: April 14, 2017, 07:20:08 PM »
Podpora tady funguje jen pro zahraniční uživatele. Když má problém některý z českých uživatelů,  je podpora skoro nulová.
Dík za radu. Já dám stejně přednost vypínání štítů.

REDACTED

  • Guest
Re: blokace stránky
« Reply #4 on: April 15, 2017, 02:07:55 PM »
No když vypneš štíty tak ochrana avastu je pak neúčinná. Tohle je jen automatická detekce portů, tudíž je to bezpečnější než abys vypl úplně štíty, takhle když vypneš pouze to, tak ti firewall pořád pojede. Nikdy nevíš na co děcka kliknou a vir máš v PC cobydup.  ;)

Offline rubin3

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Re: blokace stránky
« Reply #5 on: April 21, 2017, 10:50:11 AM »
Dobrý den,

děkujeme za nahlášení Vašeho problému, který nyní opravujeme. Problém je skutečně v interakci s firewallem, přesněji s detekcí skenování portů, jak napsal marcacko výše (děkujeme!).
Nedoporučuji Vám vypínat štíty Avastu, a to ani dočasně. Pokud chcete hrát tuto hru do provedení našich oprav, můžete dočasně vypnout pouze již zmíněnou detekci skenování portů v nastavení firewallu.

Děkujeme za spolupráci a Váš čas.

Offline rubin3

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Re: blokace stránky
« Reply #6 on: April 21, 2017, 03:12:11 PM »
Dobrý den,

problém je již opraven, bude doručen pomocí tzv. micro update. Z Vaší strany není nutná žádná akce, po restartu počítače byste měl obdržet opravu automaticky během pěti minut, bez restartování do 12 hodin.
Pokud by u Vás problém přetrvával, neváhejte nás kontaktovat.

REDACTED

  • Guest
Re: blokace stránky
« Reply #7 on: April 23, 2017, 10:23:23 AM »
Mohu potvrdit, že už to funguje.  ;)