Author Topic: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!  (Read 4509 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« on: June 20, 2017, 12:22:02 PM »
Na firemním počítači mám placenou verzi Avastu.
Furt mě to otravuje s nějakými nabídkami dalších funkcí, které jsou ovšem placené.
Teď mi to nabídlo vyzkoušení nějaké komponenty na čištění PC na 30 dní zdarma.
Chtěl jsem to zkusit. Abych měl tu možnost, musím to nakrmit svými údaji a to včetně platební karty.
Ok, řekl jsem si, že to zkusím a pro tuto příležitost jsem uvedl svou privátní platební kartu.
Jsem před dokončením objednávky na:

Avast Cleanup (30-denní zkušební verze) - 1 PC, 1 rok

Abych akci mohl dokončit, chce to po mně zaškrtnout checkbox u tohoto:
Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů
 Zaškrtnutím tohoto políčka vyjadřuji svůj souhlas s prodejními podmínkami společnosti Digital River Ireland Ltd. a s předpisy na ochranu soukromi společnosti Digital River Ireland Ltd.

Přičemž slovní spojení "prodejními podmínkami" se tváří býti odkazem - ovšem při pokusu o rozkliknutí je reakce nula!
Bez přečtení to nechci objednat, aby tam nebyla nějaká wifikundace typu "když to po měsíci nezrušíš, automaticky to přejde do placeného módu a strhneme si tvoje prachy".

Dál je tam uvedeno "Potřebujete poradit? Volejte prosím na +420 228 882 989" - A když tam zavolám (na pražské tel. číslo), spustí na mne kvikly fluently ingliš spíking gerl a vysvětluje mi, že ček lengvič saport teda jako vůbec nevedou.

Tak to se teda běžte, milej Avaste, vycpat! A fakt by mne zajímaly ty "prodejní podmínky" - který sice chcete vodkliknout, ale než to udělám, tak mi jejich znění odmítáte ukázat!

TOHLE NENÍ SERIÓZNÍ PŘÍSTUP K PLATÍCÍMU KLIENTOVI, SAKRA!
 


Offline Eddy

  • Avast Evangelist
  • Maybe Bot
  • ***
  • Posts: 31080
  • Watching (over?) you
    • Malware removal, Biljart and other things.
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #1 on: June 20, 2017, 12:34:16 PM »
Můžete si přečíst smluvní podmínky na webových stránkách avast a Digital River.

REDACTED

  • Guest
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #2 on: June 20, 2017, 01:31:45 PM »
A to mi radíte jako účastník diskusního fóra?
Nebo mi to radíte jako zástupce společnosti Avast?

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #3 on: June 20, 2017, 01:38:08 PM »
Dobry den,

diky za upozorneni, tohle je rozhodne chyba na nasi strane, podminky se po kliku maji zobrazit. Opravime co nejdrive. Omlouvame se.

Jo a ta zminena wifikundace tam je ;-)

REDACTED

  • Guest
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #4 on: June 20, 2017, 01:49:21 PM »
Děkuji Vám za odpověď a informaci o wifikundaci.

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #5 on: June 20, 2017, 04:20:21 PM »
Muzu Vas jeste poprosit o screenshot okna ze ktereho nelze ten link otevrit? Kolegove to ted proveruji a  zatim vse funguje jak ma.

Diky
Martin

REDACTED

  • Guest
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #6 on: July 10, 2017, 07:55:23 PM »
Zdravim, taky jsem si ho nainstaloval...po projeti PC to chtelo restart a PC seuz pak nerozbehlo...nasledovala preinstalace systemu!!! Nekupovat avast, nekupovat Cleaner!!! Kdyz jsem to sem napsal podpore, tak mi prisel email, ze jim mam dat cas...jsou to tri dny a nic. tak jsem odepsal na email co mi prosel s aktivaci Cleaneru a tam mi odepsali, ze neumi cesky, ze musim komunikovat v jazycich co uvedly. tak jsem jim to prelozil a uz se neozvali!!!!!!!

REDACTED

  • Guest
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #7 on: February 17, 2018, 08:38:54 PM »
Já zase nechápu, že když 30 denní zkušební verze je za 0,- Kč, proč to po mě chce údaje o mé platební kartě? K čemu a proč? !!!Navíc, protože už jednou jsem se spálil a došlo k zneužití mé platební karty, zásadně už platby kartou na internetu neprovádím a mám to i v nastavení platební karty ZAKÁZANÉ! >:(

Offline MartinZ

  • Advanced Poster
  • **
  • Posts: 1057
  • Product Manager
Re: Obchodní podmínky a komunikace v češtině?!
« Reply #8 on: February 19, 2018, 11:51:59 AM »
Nektere nabidky na zkusebni verzi vyzaduji platebni udaje protoze po skonceni zkusebni doby zacina bezet predplatne. Toto je zmineno v nakupnim kosiku. Pokud chcete zkusebni verzi bez platebni karty je mozno ji stahnout zde:
https://www.avast.com/en-us/download-software