Author Topic: Avast Premier - Minitor rootkitů je vypnutý  (Read 2054 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Avast Premier - Minitor rootkitů je vypnutý
« on: July 02, 2017, 10:36:28 AM »
Zdravím, mám avast relativně čerstvě a nemůžu si stěžovat, teda až teď, taková drobnost. Nu nadpis popisuje můj problém, po updatu který byl před dvěma dny (myslím) mám v oznámeních tenhle text. Když u něj kliknu na povolit, nic se nestane.  Když se ale podívám do komponentů, tak vše funguje jak má a sám avast hlásí, že je vše v pořádku a zabezpečeno. Verze programu je 17.5.2302 (build 17.5.3559.0) verze virové databáze je 170701-0. Mám windows 10 64. Napadá me, že je to asi bug, ale radši se chci ujistit.

Offline maskova

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Avast Premier - Minitor rootkitů je vypnutý
« Reply #1 on: July 14, 2017, 10:07:29 AM »
Dobry den,

mohl byste se jeste podivat, zda mate v nastaveni v sekci Reseni Problemu zaskrtnute "Povolit monitor rootkitu". Pokud ano, tak vse vam funguje a jedna se pouze o bug. Popripade bych se jeste zeptat, zda nemate Avast v Pasivnim rezimu, to jestli jste v nem nebo ne, se opet dozvite v Nastaveni - Reseni Problemu a dole pod checkboxy je hned oddil Pasivni rezim, tam by switcher mel byt cerveny.

Predem dekuji za odpoved a omlouvam se za potize, ale stale pracujeme na vylepseni a odstaneni vsech bugu.

REDACTED

  • Guest
Re: Avast Premier - Minitor rootkitů je vypnutý
« Reply #2 on: July 17, 2017, 09:14:40 PM »
Dobrý den,

děkuji za odpověď, nakonec jsem problém vyřešil odinstalováním a čistou instalací nové verze (opravná reinstalace nepomohla) tak je tedy problém, vyřešen. Jinak když problém v době kdy ještě problém přetrvával, tak si vzpomínám, že určitě v pasivním režimu jsem nebyl a na 90% jsem tu kolonku měl zaškrtnutou. Nu, i tak díky za pomoc, přeji hezký den. : )