Author Topic: Licencja avast  (Read 3507 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Licencja avast
« on: April 17, 2017, 08:21:41 PM »
witam, ostatnio zakupiłem avasta ale niestety teraz muszę zrobić formata dysku. Jest możliwość bym nie musiał kupować programu odnowa?   


REDACTED

  • Guest
Re: Licencja avast
« Reply #2 on: April 17, 2017, 10:25:33 PM »
Posiadam Avast Internet Security i po zalogowaniu wygląda to tak:
https://zapodaj.net/5ea4c939d721e.png.html

Czy po zalogowaniu się na ten Avast Internet Security na PC po formacie będzie ochrona od razu aktywowana?

Dodam, że nie mam żadnego kodu licencyjnego
Wypełniając formularz o przesłanie kopi licencji pisze mi w wiadomości, że ich dane nie wykazują żadnych ważnych zakupów

REDACTED

  • Guest
Re: Licencja avast
« Reply #3 on: July 02, 2017, 04:08:03 PM »
Ja też mam problem formalny.
Na moim koncie jest zarejestrowany mój stary PC z systemem Vista. Wielokrotne próby zarejestrowania nowego PC z win10  z Avast Free Antywirus jest odrzucane przez system rejestracji. Na dodatek kupiłem produkt dodatkowy Avast Cleanup na który dostałem kod aktywacyjny ale system też go nie odbiera pomimo że jest widoczny na moim koncie. Nie wiem co robić bo wygląda że system nie odróżnia nowego od starego PC. Jedyne co mi przychodzi na myśl to żeby wymazać z konta stary PC. Czy ktoś ma inny pomysł?

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Licencja avast
« Reply #4 on: July 18, 2017, 04:54:48 PM »
Witam, jeżeli licencja była by kupiona u nas (w firmie TECH-SAS) to otrzymali by Państwo klucz licencyjny (kiedyś to był plik licencyjny). Po zalogowaniu na swoje konto program się sam nie aktywuje. W celu aktywacji należy wprowadzić klucz (lub plik). Należy jednak pamiętać aby usunąć program ze "starego" komputera aby dana licencja nie była wykorzystywana w tym samym czasie na 2 PC.

thedreampl - możesz na PW napisać na jaki adres e-mail był zarejestrowany program?