Author Topic: Anulowane zamówienie  (Read 3692 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Anulowane zamówienie
« on: July 31, 2017, 01:01:43 PM »
Witam,
Kilka dni temu zamówiłem licencję Avast Premier (104zł) i od razu zapłaciłem przy zamówieniu kartą kredytową. Środki zostały pobrane, licencja przyznana, jednak dzisiaj rano przyszedł mail, w którym czytam: "dziękujemy za złożenie zamówienia w AVAST Software s.r.o. przez autoryzowanego dystrybutora, Digital River Ireland Ltd. 27 lipca 2017.

Z przykrością musimy zawiadomić, że nie otrzymaliśmy płatności za zamówienie w ciągu ostatnich 3 dni, dlatego zmuszeni jesteśmy anulować to zamówienie."

Co zrobić w takiej sytuacji? Czy zamówienie może zostać odnowione, kiedy zaksięguje się wpłata? I czy support.avast.com działa tylko w języku angielskim, czy można wypełnić formularz po polsku?

Dziękuję za pomoc.

Offline TECH-SAS

  • Avast reseller
  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • Sklep z oprogramowaniem antywirusowym
Re: Anulowane zamówienie
« Reply #1 on: July 31, 2017, 02:06:12 PM »
licencja przyznana

A więc i program zarejestrowany? Jeśli tak to zignorowałbym wiadomość.

REDACTED

  • Guest
Re: Anulowane zamówienie
« Reply #2 on: July 31, 2017, 11:09:38 PM »
ja jakis czas temu kupilem cleanup premium za 59 zl, tak samo zrobilem przelew kozystajac z karty, dzisiaj dostalem maila ze nie otrzymali przelewu i tak samo zabrali mi ta opcje z avasta... a kasy na koncie nie ma.... O CO TU CHODZI !!!

REDACTED

  • Guest
Re: Anulowane zamówienie
« Reply #3 on: September 28, 2017, 10:04:21 AM »
witam
mam podobny problem wczoraj mi pobrali z konta 179 zl za rocznego suba
z programu juz od dawna nie korzystam ale kasa poszła pisałem do nich ze juz nie potrzebuje i chce aby oddali kase jak narazie zero odzewu.