Author Topic: Nelze stáhnout SafeZone prohlížeč  (Read 1734 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Nelze stáhnout SafeZone prohlížeč
« on: August 30, 2017, 05:05:58 AM »
Přílišnou horlivostí jsem si v ovládacích panelech odinstaloval SafeZone prohlížeč. V komponentech mně však odkaz stále informoval, že jej mám nainstalovaný. Po veškerých pokusech jsem tedy odinstaloval a znovu natáhl celý Avast Premier. Teď už se v komponentech objevila možnost instalace, ale jakmile jsem na ni klikl, objevila se žádost o restart PC a stránka mě nepouští dolů. Nemůžu rolovat, posunovat kurzorem - okno je jak na gumě, vždy vyletí vzhůru. V mžiku se mně jen podařilo zahlédnout, že se SafeZone stahuje, ale pořád jen asi v první desetině. A opakované restarty jsou k ničemu. Spustil jsem celkový test, celkem zbytečně poklikal aktualizace a stahování SafeZone bylo ukončeno. Když jsem klikl znovu na instalaci, vše se opakovalo. A tak 50x a stále dokola.

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 347
    • Avast Secure Browser
Re: Nelze stáhnout SafeZone prohlížeč
« Reply #1 on: August 30, 2017, 02:29:22 PM »
Dobry den,

tohle je zrejme jen problem v uzivatelskem rozhrani. Muzete mi ale jen projistotu poslat soubory v teto slozce?

c:\ProgramData\AVAST Software\Persistent Data\Avast\Logs\

Diky

Offline rado.mir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
Re: Nelze stáhnout SafeZone prohlížeč
« Reply #2 on: August 30, 2017, 09:07:32 PM »
Dobrý večer,
hledal jsem Vámi popsanou cestu a jelikož složku ProgramData nemám, vyhledal jsem Avast Software v Program Files a hledal další složku. Mezitím jsem zabrousil do složky SZB Browser, která byla ještě včera prázdná. Dnes tam byl, mimo jiné, i launcher, a když jsem na něj klikl, hle, prohlížeč se otevřel. Ale ještě pár minut předtím jsem zkoušel instalovat prohlížeč přes komponenty a vznikl stejný problém, jak jsem jej popsal výše. Možná se tedy prohlížeč nainstaloval, ale okno v komponentech mně nic takového nenaznačilo. Nicméně problém je vyřešen i díky tomu, že jste po mně chtěl něco, co jsem nenašel. Takže děkuji za pomoc. Přesto by mě zajímalo, proč ta instalace přes komponentu nefungovala? Mimochodem, v Avast Software jsem nenašel složku Persistent Data a v Avastu zase Logs.