Author Topic: Nelze nainstalovat SafeZone  (Read 2348 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nelze nainstalovat SafeZone
« on: September 07, 2017, 10:25:53 AM »
Po opětovném nainstalování Avastu, nahrání licence na Internet Security, nelze nainstalovat komponent SafeZone. Tato možnost byla nabídnuta, ale k instalaci nedošlo. Avast žádal restart počítače, stále znovu a znovu, bez nainstalování SafeZone. Avast jsem odinstalovala a nainstalovala znovu i s licencí. Pro změnu tentokrát v nastavení- komponenty není SafeZone vůbec uveden. Jak mohu vyřešit, děkuji
Modify message

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Nelze nainstalovat SafeZone
« Reply #1 on: September 07, 2017, 12:29:19 PM »
Dobry den,
SafeZone browser uz neni podporovany a v nejblizsi dobe bude vydan novy browser https://www.avast.com/faq.php?article=AVKB209

Milos
« Last Edit: September 07, 2017, 12:32:08 PM by Milos »

REDACTED

  • Guest
Re: Nelze nainstalovat SafeZone
« Reply #2 on: September 07, 2017, 02:49:24 PM »
Dle toho odkazu by nešel vůbec nainstalovat, ale na jiný notebook jsem ho dnes nainstalovala. Tak nechápu, jak je to myšleno...

Offline petr.kolacek

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 294
Re: Nelze nainstalovat SafeZone
« Reply #3 on: September 08, 2017, 10:32:37 AM »
Dobry den, dekujeme za report. Muzete nam prosim sdelit vice informaci?

1/ Jaky instalacni balicek byl pouzit a jak probihala instalace? Toto je stezejni informace, pokusili bychom se podle kontextu problem navodit.
2/ Vybrala jste SZB jako komponentu v instalaci nebo byla zvolena vychozi instalace?
3/ Byl uz na pocitaci nekdy Avast ci dokonce SZB?
4/ Dokazete najit a poslat soubory ze slozky c:\ProgramData\AVAST Software\Persistent Data\Avast\Logs\ ? Tyto muzete poslat primo me na email petr.kolacek@avast.com.

Dekujeme a prejeme hezky den.

REDACTED

  • Guest
Re: Nelze nainstalovat SafeZone
« Reply #4 on: September 10, 2017, 09:45:16 AM »
Dobrý den,
byl stažen avast free z avast.com a nahrána licence stažená z uživ. rozhraní. V nastavení - komponenty jsem dala instalovat SZB. Při prvním pokusu se instalace zpustila, ale když dle ukazatele byla asi v 1/4 avast nahlásil potřebu restartovat počítač. S instalací dál nepokračoval. Situace se nezměnila ani po restartu. Stav setrvával. Avast jsem odinstalovala a opět nainstalovala. Tentokrát pro změnu v nastavení - komponenty nebyl SZB vůbec nabízen.
Avast i SZB byl na počítači i předtím.
S druhou licencí jsem stejným postupem na manželům NTB SZB ten den nainstalovala.
Zasílám e-mail.
Děkuji

Offline petr.kolacek

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 294
Re: Nelze nainstalovat SafeZone
« Reply #5 on: September 11, 2017, 12:34:19 PM »
Dobry den, dekujeme za podrobne informace. O moznosti Safe Zone browser instalovat/odinstalovat z pokrocileho nastaveni vime, toto je v planu upravit v dalsich beta verzich. Jak zminujete vyzadani restartu pri instalaci tohoto prohlizece - to mohlo byt zpusobeno paralelne bezici programovou aktualizaci, jenz si vyzadala restart a instalace prohlizece tak nebyla dokoncena. Dekujeme za spolupraci a v pripade dalsich postrehu, dotazu ci nejasnosti nas, prosim, nevahejte opet kontaktovat.