Author Topic: Firewall blokuj  (Read 2230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Firewall blokuj
« on: May 23, 2017, 02:19:29 PM »
Zdravím,
Ve firmě zkoušíme betu vašeho balíku Avast for business on-on premise. avšak po nainstalování a restartování počítače se mi kompletně zablokuje přístup do domény i na internet. změní se mi mi adaptér na nějaký Internet 2 a  Neznámá síť a já nemohu nic. Ve firewallu jsem nastavil, aby všechno povolil - nefunguje. zkoušel jsem ho vypnout - nefunguje. zkoušel jsem vypnout firewall a restartovat - nefunguje. Vypnul jsem ještě windows firewall a restartoval - nic.v konzoli jsem u firewallu nastavil, aby vše pustil. Tak už nevím, co je špatně. Děje se to i po odinstalaci a následné instalaci.
Dokázal by mi s tím někdo pomoci? Díky moc

REDACTED

  • Guest
Re: Firewall blokuj
« Reply #1 on: September 16, 2017, 02:18:24 PM »
Zdarec,
dneska jsem se neskutečně naštval s podobným problémem. Být začínají nebo běžný uživatel PC, asi by mě trefil šlak. Po instalaci jsem se nemohl na pět pokusů zaregistrovat. To se nakonec povedlo. Jenže Avast mi bloknul Google Chrom a nemohl jsem se dostat na net. Asi pod dvou hodinách restartů a pokusů o odinsalování produktu jsem zapnul komp v nouzovém režimu a "produkt" sundal. Te už je vše zase OK, ale pomoc na stránkách firmy veškerá žádná. Nespokojenost obrovská. Nedoporučuju.