Author Topic: my.avast.com - problem  (Read 4935 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
my.avast.com - problem
« on: October 13, 2017, 09:22:34 AM »
Od včerejšího dne mi po přihlášení do my.avast.com nelze dohledat zabezpečené zařízení. Licenci mám platnou a píše mi to že " je nám líto, ale podrobné informace o zařízení nejsou momentálně k dispozici"
 Jediné tlačítko tam svítí červeně a to odstranit
Můžete mi prosím poradit, děkuji

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
Re: my.avast.com - problem
« Reply #1 on: October 13, 2017, 07:32:06 PM »
 Mam ten samej problem....aplikaci jsem odinstaloval a naistaloval zpet a uz to telefon zna, zakoupil jsem tedy verzi pro a uz to nefunguje....tedy nerauguje na prikazy, takze anti-theft je nefunkcni.....tak mistri z avastu, jsem zvedavej co me odpovite, kdyz uz mate zaplaceno

REDACTED

  • Guest
Re: my.avast.com - problem
« Reply #2 on: October 14, 2017, 06:32:26 PM »
Nikdo tady neodpovídá tak nevím.....
Jinak už mi to píše i že nemám žádnou licenci. Primárně mi jde o ten telefon co má žlutou barvu štítu.

REDACTED

  • Guest
Re: my.avast.com - problem
« Reply #3 on: October 15, 2017, 10:33:59 AM »
Take me nejde kontrolovat mobil Huawei (android) pres ucet Avast v mem prohlizeci :-(

Offline trnka

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: my.avast.com - problem
« Reply #4 on: October 16, 2017, 03:38:26 PM »
Dobrý den, můžete se prosím v telefonu zkusit odhlásit a přihlásit k účtu MyAvast? Děkuji.

REDACTED

  • Guest
Re: my.avast.com - problem
« Reply #5 on: October 17, 2017, 12:48:59 AM »
To jsem samozřejmě udělal, ale těch dotazů je víc. Dnes jsem si zakoupil další vaší licenci a v my.avast.com mi to stále píše že  žádnou nevlastním.  Telefonní číslo na Vás nikde není a technická podpora pro klienty na telefonu není. Celou dobu vše fungovalo perfektně a od pátku 13.10.  nefunguje vůbec nic. Prosím o informaci kam se obrátit, děkuji

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
Re: my.avast.com - problem
« Reply #6 on: October 17, 2017, 10:16:37 AM »
odhlášení a přihlášení nefunguje, musel jsem celé odinstalovat a pak se to rozběhlo, fungoval i anti-theft co je na zkoušku, tak jsem zakoupil další licenci a od té doby to zase zlobí, respekt. nefunguje automatické zaznamenávání polohy...na příkaz " získat informaci o poloze " se poloha zaznamená, ale odeslání příkazu " sledovat zařízení " nereaguje....ikona svítí jako když je sledování funkční, ale nic to nezaznamenává a v informacích příkazů je toto viz obrázek......na druhém zařízení, kde mam jen tu zkušební verzi to funguje normálně.......kde může být problém ?

Offline trnka

  • Avast team
  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: my.avast.com - problem
« Reply #7 on: October 17, 2017, 11:50:09 AM »
odhlášení a přihlášení nefunguje, musel jsem celé odinstalovat a pak se to rozběhlo, fungoval i anti-theft co je na zkoušku, tak jsem zakoupil další licenci a od té doby to zase zlobí, respekt. nefunguje automatické zaznamenávání polohy...na příkaz " získat informaci o poloze " se poloha zaznamená, ale odeslání příkazu " sledovat zařízení " nereaguje....ikona svítí jako když je sledování funkční, ale nic to nezaznamenává a v informacích příkazů je toto viz obrázek......na druhém zařízení, kde mam jen tu zkušební verzi to funguje normálně.......kde může být problém ?

Dobrý den, změnil telefon polohu mezi jednotlivými pokusy o její zaznamenání? Pokud ne, tak je možné, že k odeslání nové informace o poloze zařízení dojde až pokud telefon polohu změní.

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
Re: my.avast.com - problem
« Reply #8 on: October 18, 2017, 11:02:27 AM »
to sice nezměnil, ale druhý na kterém je ta zkušební verze také ne a ten zaznamenává normálně aplikaci používám několik let a i když byl telefon na jednom místě, stále zaznamenával, problém nastal, když se změnila verze viz dotazy a obrázky předchozích uživatelů ....včera to začalo samo najednou fugovat na cca 3 hodiny, ale s přesností až 699m :-D , nebere to vůbec data z gps jen gsm a wifi, dnes automatické zaznamenávání už zase nefunguje vůbec, je na příkaz z portálu se poloha zaznamená

Offline Tomas F.

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 22
Re: my.avast.com - problem
« Reply #9 on: October 18, 2017, 11:17:35 AM »
Dobrý den.

Chyba způsobující hlášku, že informace o zařízení nejsou k dispozici, by měla být vyřešena jednoduchým vypnutím/zapnutím Anti-Theftu, případně restartem telefonu (je nutné aby byl telefon připojen k internetu). Odhlášení a nové přihlášení není nutné.

Pokud ani toto nepomůže, problém by mělo vyřešit smazání dat aplikace případně reinstalace.

Offline marekaero

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 31
Re: my.avast.com - problem
« Reply #10 on: October 23, 2017, 08:39:28 AM »
už se to rozběhlo samo, jen to nebere data polohy z GPS.......GPS je stále zapnuto, kde tedy může být problém ? rozptyl 699 m je opravdu velký !

REDACTED

  • Guest
Re: my.avast.com - problem
« Reply #11 on: November 19, 2017, 02:54:13 PM »
Dobrý den,
na my.avast.com se mi taky u mobilního zařízení zobrazuje "JE NÁM LÍTO, ALE PODROBNÉ INFORMACE O ZAŘÍZENÍ F5321 NEJSOU MOMENTÁLNĚ K DISPOZICI." Bohužel mi toto zařízení ukradli, takže jsem nemohl tedy mobilní zařízení označit za ztracené, zamknout a podobně. V tu chvíli vám ani rada zkoušel jste odhlásit a znovu přihlásit nepomůže.