Author Topic: Po aktualizaci při zapnutí www prohlížeče se otevře další okno webu Avast  (Read 5282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline m+

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
To už si děláte srandu jak nějakej malware, navíc u placené verze HNUS ikdyby to dělala jen free verze.

jak to vypnu?

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 352
    • Avast Secure Browser
Dobry den,

o jakem prohlizeci mluvite? Jake okno webu myslite? Muzete poslat adresu te stranky?

Diky


Offline IvanM

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 58
  • Senior Project Manager
    • Avast Software a.s.
Dobry den,
o tomto problemu vime. Je zpusoben tim, ze nejspis mate ve FF zakazane ukladani historie, kam extenze uklada stav, ze byla zabrazena uvitaci stranka po instalaci extenze.
Na oprave se pracuje.

Offline juraj111

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Históriu vo FF nemažem. Inak všetko ostatné mažem pri každom zatvorení prehliadača. Dá sa s tým teraz niečo spraviť, aby to nevyskakovalo? Alebo iba vypnúť doplnok SafePrice?

Offline IvanM

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 58
  • Senior Project Manager
    • Avast Software a.s.
Históriu vo FF nemažem. Inak všetko ostatné mažem pri každom zatvorení prehliadača. Dá sa s tým teraz niečo spraviť, aby to nevyskakovalo? Alebo iba vypnúť doplnok SafePrice?

Momentalne jen zmenit nastaveni prohlizece nebo doplnek zakazat.

Offline juraj111

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Doplnok som zakázal dočasne. Mám ale ďalšie zistenie. Vždy po novom štarte FF sa mi zruší nastavenie v Avast online security. Ja si nastavím Automatické blokovanie sledovacích systémov na zapnuté a po reštarte FF je to znova vypnuté (pôvodné nastavenie).
Ak vypnem vymazanie cookies tak sa tieto nastavenia nezmenia, nespustí sa ani stránka avast safeprice. Takže celý problém je v tom, že mažem cookies. Doteraz to bolo OK, všetko zmenila posledná aktualizácia. Už sa pomaly bojím aktualizovať Avast, pretože často z toho je viac problémov než úžitku.

Offline IvanM

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 58
  • Senior Project Manager
    • Avast Software a.s.
Doplnok som zakázal dočasne. Mám ale ďalšie zistenie. Vždy po novom štarte FF sa mi zruší nastavenie v Avast online security. Ja si nastavím Automatické blokovanie sledovacích systémov na zapnuté a po reštarte FF je to znova vypnuté (pôvodné nastavenie).
Ak vypnem vymazanie cookies tak sa tieto nastavenia nezmenia, nespustí sa ani stránka avast safeprice. Takže celý problém je v tom, že mažem cookies. Doteraz to bolo OK, všetko zmenila posledná aktualizácia. Už sa pomaly bojím aktualizovať Avast, pretože často z toho je viac problémov než úžitku.

Dobry den,
Stejne jako informace o zobrazeni uvitaci stranky k doplnku SP, tak i nastaveni AOS se uklada pomoci cookies. Nicmene v posledni verzi Avastu nebyla zadna zmena na strane extenzi. V dalsim updatu by tyto problemy mely byt opraveny, kdy se tato nastaveni budou ukladat jinam.

Offline juraj111

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
V dalsim updatu by tyto problemy mely byt opraveny, kdy se tato nastaveni budou ukladat jinam.
Dnes som aktualizoval avast na novú verziu a problémy pretrvávajú...

Offline IvanM

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 58
  • Senior Project Manager
    • Avast Software a.s.
V dalsim updatu by tyto problemy mely byt opraveny, kdy se tato nastaveni budou ukladat jinam.
Dnes som aktualizoval avast na novú verziu a problémy pretrvávajú...

Dobry den,
stranka se ukazala jednou nebo stale pri kazdem znovupusteni prohlizece ?

Offline juraj111

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Stránka sa zobrazí pri každom spustení prehliadača. Rovnako sa stále vymažú nastavenia na blokovanie sledovacích systémov.

Offline juraj111

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Po poslednej aktualizácii je zdá sa problém s avast safe price vyriešený.
Už len treba vyriešiť rovnaký problém s ukladaním nastavení na blokovanie sledovacích systémov. Tie sa stále po novom spustení forefox vymažú a sú vypnuté.

Offline juraj111

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Chystá sa nejako vyriešiť aj ukladanie nastavení pre Avast Online Security? Stále sa mi vymazáva nastavenie, keď vypnem firefox, čím vymažem cookies.