Author Topic: Platební režim a Safe Zone nejdou po aktualizaci  (Read 3336 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Platební režim a Safe Zone nejdou po aktualizaci
« on: March 04, 2017, 08:30:11 AM »
Dobrý den, po poslední aktualizaci se změnou vzhledu mi po zvolení platebního režimu vyskočí hláška, že nelze otevřít složku uživatelského profilu a při Safe Zone něco podobného. U minulé verze pomohlo, že jsem se přihlásil, u této zde tato možnost není. Mám licenci Free, což jsem mněl předtím také. U této verze jsou na hlavní stránce zmatené informace- komponenty: "přelstěte Hackery, opevněnte svoji síť atd." jsou jen ve vyšších placených verzí. Znamená to, že Platební režim  s Safe Zone jsou nyní jen placené a když, tak proč je mám v nabídce a hází mi to chybové hlášky, místo toho, aby mi to nabídlo upgrade?
Jde se vrátit ke staré verzi? Děkuji

Offline ondrejz

  • Browser QA Team
  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 347
    • Avast Secure Browser
Re: Platební režim a Safe Zone nejdou po aktualizaci
« Reply #1 on: March 07, 2017, 09:34:46 AM »
Dobry den,

prosim poslete obrazky chybovych hlaseni. Musime rozdelit ty veci na SafeZone a na Avast. Z toho co pisete nejsem schopen urcite s cim vsim mate problem a zda to spolu vubec souvisi. Podle me ne.

Dekuji

REDACTED

  • Guest
Re: Platební režim a Safe Zone nejdou po aktualizaci
« Reply #2 on: March 09, 2017, 04:23:35 PM »
Dobrý den, jde mi hlavně o platební režim, zkoušel jsem dle podpory při odinstalaci zvolit- opravit, ale i po restartu je vše stejné. Na tabletu mi to normálně zobrazí, ale zase mi nevyjede klávesnice, abych mohl zadat údaje. Na PC mi se mi nezobrazí banky, ale toto chybové hlášení- viz příloha.
Tak jsem nepřičel na to, jak přidat obrázek... Nicméně hláška je toto: Avast Safe Zone " Nelze otevřít složku uživatelského profilu z důvodů nedostatečných oprávnění. Pokuste se problém vyřešit se správcem počítače"


Dobry den,

prosim poslete obrazky chybovych hlaseni. Musime rozdelit ty veci na SafeZone a na Avast. Z toho co pisete nejsem schopen urcite s cim vsim mate problem a zda to spolu vubec souvisi. Podle me ne.

Dekuji


REDACTED

  • Guest
Re: Platební režim a Safe Zone nejdou po aktualizaci
« Reply #3 on: March 10, 2017, 09:20:19 PM »
Vypnutí obranných mechanizmů- odinstalace a opětovná instalace safe zone + zapnutí obranných mechanismů + restart pomohly k tomu , že platební režim funguje i když prý nemají nic společného  :D

Offline gasbag

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: Platební režim a Safe Zone nejdou po aktualizaci
« Reply #4 on: November 04, 2017, 09:57:47 PM »


"Avast SafeZone Nelze otevřít složku uživatelského profilu z důvodu nedostatečných oprávnění. Pokuste se problém vyřešit se správcem počítače."

Může někdo poradit, jak a jaká oprávnění má uživatel Avast povolit, když nemá žádného jiného správce počítače?