Author Topic: Synchronizace avast passwords mezi zařízeními - pomoc  (Read 4187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline roman.spacek

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Synchronizace avast passwords mezi zařízeními - pomoc
« on: November 25, 2017, 01:27:42 PM »
Zdravím,
mohl by mi někdo vysvětlit, nebo krok po kroku popsat návod, jak synchronizovat zařízení s avast passwords, aby byly hesla synchronizována?
Vlastním Avast Premier včetně doplňku passwords a pro jistotu jsem i zakoupil passwords premium a nejsem schopen nikde dohledat jak zařízení spárovat.

Jediné co mohu, tak zadat hlavni heslo + přihlásit se k účtu. Následně dostanu 6ti místné heslo a mám "někde" ověřit zařízení. Ale nevím kde. Můžete mi prosím někdo pomoci?
Snažil jsem se po internetu dohledat info, ale nikde není nic konkrétního a návod Avast končí u informace ověřit zařízení na jednom z autorizovaných zařízení,...

Potřebuji spárovat 1x desktop PC(Win10), 1xtablet(win10), 1xTel (android). Vše mám na všech zařízeních nainstalované,ale nejsem schopen jakkoliv spárovat.
Za pár dní mi končí placená verze avast na několik zařízení, ale pokud na to nepřijdu, tak od Avastu odcházím.

Moc děkuji za pomoc

Offline Martin Kvetko

  • Avast team
  • Sr. Member
  • *
  • Posts: 308
Re: Synchronizace avast passwords mezi zařízeními - pomoc
« Reply #1 on: November 27, 2017, 02:41:38 PM »
Dobrý den, celý popis aktivace synchonizace Avast passwords najdete zde:
https://support.avast.com/en-us/article/Synchronize-Passwords-across-devices
Článek bohužel není k dispozici v českém jazyce.
Shrnutí:
Pro přidání nového zařízení do synchonizačního účtu je potřeba toto nové zařízení schválit na jiném zařízení, které je již schváleno (důvěryhodné).
První zařízení (zařízení na kterém uživatel zapnul synchronizaci pro daný my avast účet) je vždy schváleno automaticky.
Pokud uživatel nemá k dispozici důveryhodné zařízení, může použít obnovovací okaz, který nalezne v emailu zaslaném v okamžiku přídání prvního zařízení.

Ve vašem případě, jsme vám poslali obnovovací odkaz na emailovou adresu vaseho my avast účtu dne 17.2.2017
Hledejte předmět: Your backup identity
Email je zasílan z adresy noreply@avast.com
Pro obnovu budete potrebovat znát heslo, které jste zadával v době vytvoření odkazu. Ve vašem případě to bylo heslo, které jste v té době používal na zařízení s názvem: samsung zeroltexx
Ve vašem případě, ale vidím všechna zařízení přídaná ve vaší skupine jako potvrzená, tudíž pokládám, že vám povedlo problém již vyřesit.

Offline let3

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: Synchronizace avast passwords mezi zařízeními - pomoc
« Reply #2 on: February 05, 2021, 10:26:18 PM »
Dobrý den,
vím že uteklo hodně vody od tohoto příspěvku, ale protože mám stejný problém a nenacházím jiné řešení, než kontaktovat podporu, prosím o spolupráci:
Podařilo se mi sice najít inkriminovaný mail (z června 2018 :-) ), ale bohužel odkaz expiroval, takže jsem v začarovaném kruhu.
Pokud se moje prosba k někomu dostane a pomůže mi, budu moc rád.
Díky předem a přeju hezký den.

Offline Milos

  • Avast team
  • Super Poster
  • *
  • Posts: 2294
Re: Synchronizace avast passwords mezi zařízeními - pomoc
« Reply #3 on: February 09, 2021, 03:17:33 PM »