Author Topic: Nedovolené kúpenie licencie  (Read 4562 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

REDACTED

  • Guest
Nedovolené kúpenie licencie
« on: January 21, 2018, 10:44:16 AM »
Dnes ráno mi Avast (cez spoločnosť DIGITAL RIVER IRELAND) automaticky, bez môjho súhlasu, bez môjho vedomia a bez mojej požiadavky, zneužil platobnú kartu a kúpil mi predplatné Avastu za 59,99€. Jednorazové údaje o platobnej karte som zadala do e-shopu, kde som robila objednávku (Aliexpres). DIGITAL RIVER stiahol tie údaje o karte a použil ich na zaplatenie nevyžiadaného predplatného ativírusu.
Dávajte si pozor, aby Vám AVAST rovnako bez vášho vedomia a súhlasu nestiahol touto nekalou praktikou peniaze z účtu!!!

Dala som požiadavku na vrátenie peňazí, hneď ako mi ich vrátia, AVAST ruším a už nikdy sa k nemu nevrátim!!!

REDACTED

  • Guest
Re: Nedovolené kúpenie licencie
« Reply #1 on: January 22, 2018, 08:30:04 PM »
Mě se dnes stalo totéž, jen s nižší částkou, přestože je na portálu napsáno, že se NIC NEBUDE PLATIT. Má někdo adresu, kde si lze stežovat? Jedná se o skryté zneužití karty!

REDACTED

  • Guest
Re: Nedovolené kúpenie licencie
« Reply #2 on: January 22, 2018, 09:40:29 PM »
Z tohto mailu mi odpísali: support@help.avg.com 

Tu treba písať, odpíšu hneď. : https://support.avast.com/cs-cz/contact/

Stále je to u mňa v stave riešenia. Držím päste aj Vám a ostatným, ktorí takto prišli o peniaze, nech sa Vám a im rýchlo vrátia.

Offline prokopes

  • Avast team
  • Jr. Member
  • *
  • Posts: 26
Re: Nedovolené kúpenie licencie
« Reply #3 on: January 23, 2018, 12:32:47 PM »
Dobry den, zda se, ze v obou pripadech doslo k zakoupeni zkusebni licence, ktera vyzaduje vyplneni platebnich udaju pro budouci platbu.
Pokud chcete zrusit automaticke obnoveni teto zkusebni licence, postupujte prosim podle tohoto navodu: https://support.avast.com/cs-cz/article/Cancel-auto-renewal
Pokud jiz k obnoveni licence doslo, kontaktujte prosim nasi podporu na teto strance: https://support.avast.com/cs-cz/contact/sales_refund

REDACTED

  • Guest
Re: Nedovolené kúpenie licencie
« Reply #4 on: January 26, 2018, 10:36:44 AM »
Jj, nám Avástek strhl 1690,-kč 24.1.18 a přitom jsme s nimi řešili odstoupení od smlouvy minulý rok. Obraťte se na Čoi, na Vaše stížností, zkuste email support@help2.avast.com protože oni dělat že nerozumět, když prodávají v české lokaci musí mít i české zastoupení a to platí o ostatních zemích. Není to pro mě solidní firma, vloni problém s Clean Up zakoupená licence, čistil snad 2 měsíce a po urgenci sami technici přiznali že o chybě vědí ovšem prodávali vesele dál. Taky řešíme, zatím na nás posílají auto odpovědi, my nemáme licenční klíč tudíž kontaktní formulář na nic ale nevzdáme to. Psát všude, musíte mít důkaz že firma nekomunikuje. Jejich číslo na adrese nikdo nebere, prostě firma na kaymanech....asi takhle.

Offline jm.pegas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Nedovolené kúpenie licencie
« Reply #5 on: April 04, 2019, 01:37:38 PM »
Jj, nám Avástek strhl 1690,-kč 24.1.18 a přitom jsme s nimi řešili odstoupení od smlouvy minulý rok. Obraťte se na Čoi, na Vaše stížností, zkuste email support@help2.avast.com protože oni dělat že nerozumět, když prodávají v české lokaci musí mít i české zastoupení a to platí o ostatních zemích. Není to pro mě solidní firma, vloni problém s Clean Up zakoupená licence, čistil snad 2 měsíce a po urgenci sami technici přiznali že o chybě vědí ovšem prodávali vesele dál. Taky řešíme, zatím na nás posílají auto odpovědi, my nemáme licenční klíč tudíž kontaktní formulář na nic ale nevzdáme to. Psát všude, musíte mít důkaz že firma nekomunikuje. Jejich číslo na adrese nikdo nebere, prostě firma na kaymanech....asi takhle.

Toto sa stalo aj mne, avast si cez Digirive stiahol 79,99 €. Pokiaľ si budem chcieť predĺžiť licenciu tak si to predĺžim sám, nechcem aby mi táto firma manipulovala s mojimi peniazmi. Dnes som im písal, pokiaľ sa neozvú tak podávam podnet na ČOI.